Wpis z mikrobloga

@Waaldo: @Irthorr:

- robiąc FBW mogę zmieniać ćwiczenia jeśli są na tą samą partię mięsnii? przykładowo: martwe ciągi zamiast podciągania, wyciskania sztangielkami płaskie zamiast wyciskanie sztangą?
- ile żreć białka na masę 2g na kg?
- można zrobić rekompozycje jeśli zaczynam na siłce? czy najpierw muszę się zalać żeby później zredukować. Mogę budować mięśnie bez zalania się?
- jak robię rekompozycje to odjąć 200 kcal i fbw?
  • Odpowiedz
@Certcvq: 1. Możesz, ale pierwszy przykład jest lepszy, ponieważ inne partie pleców biorą udział w tych ćwiczeniach, a w drugim ćwiczeniu to robisz 2x to samo więc nie ma to za bardzo sensu, jesli dobrze zrozumiałem to pytanie
2. Jeśli Twoim celem jest przybranie to tak, 2g/kg
3 i 4 nie dotrwałem bo przestałem w porę i sam jestem ciekaw, co do 3 miałem już takie plany żeby zalać się
  • Odpowiedz
@Certcvq:
1. FBW nie jest proste i bez sterydów możesz zwyczajnie nie nadążać się regenerować. W celu FBW trzeba się naprawdę poświęcić i optymalizować żarcie i regenerację. Przeciążysz np bica i już z treningu wypada Ci drążek itp.
2. Ja i moi znajomi stosowaliśmy 1.5g na 1kg masy ciała, przy jakimś 20% tkanki tłuszczowej. 2g dajesz licząc swoją masę bez sadła. Musisz też obserwować jak Twój żołądek reaguje, 2g to
  • Odpowiedz
@Certcvq: Jak chcesz zdobywać masę i siłę to bebech musi być. Z czasem poprostu zmienią się proporcje i nie będzie tak widoczny, bo będziesz szerszy w klatce, barkach itp.
  • Odpowiedz