Wpis z mikrobloga

@szpongiel: No właśnie nawet kilka razy w styczniu popełniłam takie wypady, do sezonu rowerowego trochę zostało. Chód, sprint do oporu, chód. Lepiej mi wchodzi niż bieganie stałym tempem.
  • Odpowiedz
No niezle, jestem pod mega wielkim wrażeniem! Jestes moim pierwszym w życiu, żywym przykładem tak wielkiej zmiany. Bardzo gratuluje, mam nadzieje, ze sprawia Ci to wiele radochy mirabelko!
  • Odpowiedz
@Shmit: tu rusz dupę jak masz czas. Ja jem normalnie, ale unikam zbyt dużo słodkiego i tłustego. Fitness + bieganie i 13 kg w dół od sierpnia. Koszulki z L na M. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@serioserio: I to mi się podoba. Kobieta wcina 2.5k kalorii, a dietetyk mojemu koledze, który ważył 130 kg dał dietę 1.5k na start. Próbowałem go przekonywać żeby jadł więcej, ale on powiedział, że się nie znam i on ufa dietetykom. Po roku jest na 1k kalorii i waży 100kg czyli dalej jest gruby. Oczywiście od pół roku nie stracił nawet kg.
  • Odpowiedz
@serioserio podasz jakieś namiary na dietę? Sprawdzone przepisy itp? Noszę sie z zamiarem ograniczenia mięsa i zaczęcia ćwiczeń. Ale słabo umiem w gotowanie, a wegetariańskie to już w ogóle także byłbym bardzo wdzięczny za przepisy:)
  • Odpowiedz