Wpis z mikrobloga

Wolny metabolizm przekleństwo grubasów
Szybki metabolizm przekleństwo chudzielców
Co to za życie będąc ekto lub endomorfikiem!
Tarczyca, IO, Geny, Repatianie
Nie to co jakiś chad mezomorfik ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po lewej 28 latek ENDOMOFIK z podkreślam WOLNYM METABOLIZMEM 120 kg i 40 % BF, który nie chudł na 2600 kcal! No i od tych sałatek tył cholera i wody ;)
Po prawej 30 late EKTOMOFIK z podkreślam SZYBKIM METABOLIZMEM 69 kg i 12 % BF, który nie tyje na 3400 kcal! Jedząc TONĘ jedzenia ;)
Jeszcze chwile byłem MEZOMORFIKIEM wiecie taki w sam raz METABOLIZM
W lipcu znowu EKTO i problemy z przytyciem


Sorry dostaje wylewu o postów z ostatnich dni. Ale wytrzymałem prawie miesiąc! Najdłużej ze wszystkich na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Wolny metabolizm przekleństwo grubasów
Szybki metabolizm przekleństwo chu...

źródło: comment_Km3zZhSAqMFQaI9q7KW2P2mfdd85NIYi.jpg

Pobierz
  • 47
@Kasahara: przemiana podobna do mojej. Somatotyp? Oczywiście, że jest coś takiego i BARDZO MOCNO wpływa na osiągane wyniki i efekt końcowy, ale większość tych "co nie mogą" to zwykłe płaczki. Są ludzie typu "non-responder", którzy badani nie potrafili w pół roku z cateringiem, dietą i trenerem zbudować tyle mięśni co... przeciętny (podkreślam przeciętny!) bywalec siłowni w miesiąc. Czyli praktycznie ich nie budowali. Też mam niedoczynność tarczycy, insulina w kosmos (którą jednak
@PolskiWiejskiChad: Nie każdy będzie mistrzem świata i nie będzie wyglądał dobrze na scenie. To oczywiste, jak ktoś ma wąski rozstaw barków i ogromne talerze biodrowe to raczej słabo będzie się to prezentowało. Lub jak ktoś ma wąską miednice to +300 kg nie usiądzie. Ale akurat nie o to chodziło tu w tym poście, a o to, że każdy może mieć 15-18 % BF i jakieś mięśnie. Nie kieruję tego w żadnym
@lubie-solnik

zielonko kochana z multi

- 9 msc temu i zupełnie coś innego
- napisałem tu 12 000 postów całkowicie praktycznie doradzając każdemu
- codzinnie odpowiadam na 7 pytań o wolnym metaboliźmie i kreatynie od 3 lat, czasem cierpliwość się kończy

i nie spinaj... wrzuć do ignorowanych mój tag jak Cię wkurzam

@PolskiWiejskiChad:

Trochę lektury więc jutro się odniosę.

Prawdą jest że największa wada obecnie to brak cierpliwości, po prostu brakuje
@Kasahara: lektura fenomenalna, jak cały blog. Tematy rozwinięte, nie tak jak większość ogólników na niebieskim forum, itp...

PS: Dieta na redukcję jak wyglądała? Proporcje B/T/W? Pewnie Low-Carb albo keto?
@PolskiWiejskiChad:

Komicznie 250 B / 0-50 T / reszta Ww. Totalny high carb ostatnie 8 tygodni (oczywiście wcześniej trzymałem T wyżej). Ogólnie zaczynałem od 3500 kcal, ciąłem do 1800 kcal i później w ramach redukcji robiłem reverse ciagle będąc w deficycie i jednocześnie dodając aktywności, więc waga nadal leciała w dół mimo ponownego dobicia do 3400-3500 kcal. Dzięki temu byłem dość mocno nabity jak na natty na koniec.

Jak ucinam Ww
@Kasahara: mi paradoksalnie na niskich WW poprawia się wydolność (cardio, aero, bieganie), ale siła (1 RM) leci momentalnie w dół już po paru dniach diety. Niemniej... no nie wytnę się na wysokich WW, a próbowałem już trzykrotnie. Tzn: wytnę, ale z bardzo wysokiego BF do 15-16, a potem niestety co bym nie robił kcal muszą być ucinane z węgli na korzyść białka i tłuszczu. Raz zlazłem do jakichś 9BF, wyglądałem wypisz
@PolskiWiejskiChad:

mi paradoksalnie na niskich WW poprawia się wydolność (cardio, aero, bieganie)


Akurat to na swojej pierwsze redu na niższych Ww też odczułem, że wydolność tlenowa była z pewnością lepsza

Ogólnie tak z perspektywy szerszej z pewnością dla większości osób low carb będzie po prostu łatwiejszy w obsłudze i mniej problematyczny i jeszcze nie mialem osoby, której bym zalecił to samo co ja zrobiłem, bo zazwyczaj po prostu to nie przejdzie.
@Kasahara: ja estro zawsze wysoki, wody trzymam w cholerę nawet jak byłem wycięty. Od kiedy byłem przy BF 12%, a może i niższym to uznaję to za katorgę. Owszem, są ludzie, którzy trzymają taki cały rok i dobrze się z tym czują. Ja? Ja się czuję psychicznie może dobrze, bo ciało wyglądło na żyle wtedy mega mimo niskich obwodów, ale to walka z codziennością. Zjadasz byle co i efekt popsuty.

PS:
@NooB1980: teraz już nie pamiętam. Wiem tylko, że zaczynaliśmy od deficytu 200, a zeszliśmy nawet do 700. Waga nie ruszała dopóki nie dostała metforminy. Insulina ponad 200 po 5 godzinach od posiłku. Sprawa sprzed kilku lat.
@Kasahara: Bez sensu, po co wrzucasz tu zdjęcie jakiegoś grubasa i selfika obok. To się nie dodaje. też mógłbym się porównywać do grubasów i wypadłbym lepiej. Skąd wiesz, czy nie ma jakiegoś problemu zdrowotnego (oprócz bycia grubasem)?