Wpis z mikrobloga

jak patrzę ile osób pyta "o co chodzi" to się nie dziwię, że takich oszustów jest pełno. nawet w tym wątku by się znalazło z 5 debili, którzy by typowi wysłali telefon
  • Odpowiedz
@kipowrot: kasa na pewno nie przyjdzie - typ kupił to jakoś tydzień temu, już wtedy myślałem, że ktoś mi po prostu zdjął aukcje, żeby jego oferta była najlepsza (nowe konto, imię z maila inne niż imię na allegro, zamówienie paczkomatem, brak kontaktu), a konto kupującego jakoś 3/4 dni po kupnie zostało zawieszone.

@SweetDreams: @kipowrot: tak myślę czy nie pisać maila, żeby pisał oficjalne przeprosiny pod groźbą
  • Odpowiedz
@quercy: Temat ma wiele miesięcy, to wciąż ten sam gość. Ma pewnie kilka spraw na policji i nic z tego nie wychodzi. Ciągle ten sam schemat emaila i pewnie paczkomat z tego samego rejonu. Tak, policja o tym wie, tak, Allegro o tym wie. Mało tego, jestem przekonany, że Interia też o tym wie, a może i nawet inni dostawcy poczty, gdzie te emaile trafiają. Czemu nic się dalej nie
  • Odpowiedz
nawet w tym wątku by się znalazło z 5 debili, którzy by typowi wysłali telefon


@ilmash: Jeżeli miałbym pieniądze na moim koncie to dlaczego miałbym nie wysłać?
  • Odpowiedz
@AndyMendy: może jeszcze mam chodzić za takimi 24h na dobę i mówić im gdzie i na co mają uważać? To nie jest nowa metoda, nawet na wykopie była wielokrotnie opisywana, więc trzeba siedzieć głęboko w piwnicy żeby o tym nie słyszeć. A jak komuś nie przeszkadza, że dostaje niby ważną wiadomość z bezsensownego adresu, to mu nic nie pomoże.
  • Odpowiedz