Wpis z mikrobloga

  • 16
@quercy kiedyś miałem do czynienia z typem, który wystawiał laptopa na olx i pisał że możliwe jest wystawienie na Allegro. Cała strona była tak spreparowana że szło się naciąć. Zgubił kolesia za długi link, czyli pochował sobie nazwy, no i opcja wpłaty to była tylko możliwa przez przelew tradycyjny. Napisałem do typa, że niezły wałek, a on zaczął mi gratulować, że się nie dałem naciągnąć, że potrafi wyciągnąć kilka tys w
  • Odpowiedz
@Juan_xD: niee, klikalną, ale linki były błędne - prowadziły do normalnego allegro. Na kompie widać na pierwszy rzut oka różnice, ale na telefonie już nie. I w pierwszym momencie dałem się nabrać - już szedłem mu odsyłać te pieniądze, ale patrzę - brak hajsu na allegro, to od razu zacząłem sprawdzać adres mail i inne

@Majorka9911: dziękuję ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@quercy: pracuję w lombardzie, mieliśmy już z 10 takich przypadków i za każdym razem chodziło o bardzo drogie złoto. Sprawa zgłoszona do allegro i wszelkich służb, ale jak na razie cisza.. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@quercy: ja bym wysłał g---o w paczce. Bo gniazdo os albo tak z 20 pająków mogły by nie przeżyć wysyłki.

Bo chyba wsadzenie tam puszki z gazem łzawiącym który uwolni się całkowicie po otwarciu paczki to niezbyt legalne jest?
  • Odpowiedz
@quercy: ja bym się z nim trochę pobawił :)
Poprosił o potwierdzenie przelewu.
Potem wysłałbym mu pustą (lub z jakąś inną zawartością) paczkę na drugi koniec miasta - niby przez pomyłkę.
Ewentualnie dogadał się z jakimś Mireczkiem z tego miasta żeby odebrał paczkę przed nim (telefon podać oszusta a maila już swojego - na oba przychodzą kody odbioru) i zobaczył czy będzie robił g---o - burze
  • Odpowiedz