Wpis z mikrobloga

@quercy: art. 13par.1kk, w zw. z art. 286par.1 kk, usiłowanie oszustwa, ja bym zglosił, spełnia znamiona przestępstwa, śmiało można zgłaszać :-)
N/n osoba, posługująca się adresem e-mail "...."działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej majątkowej, podszywajac się pod serwis aukcyjny Allegro, usiłowała wprowadzić sprzedającego w błąd, poprzez wysłanie sfałszowanej informacji o wykonaniu wpłaty, w celu wyłudzenia przedmiotu aukcji, przy czym zamierzonego celu nie osiągnęła z powodu uwagi sprzedającego :-) taka konkluzja
  • Odpowiedz
@Tycior: ale ja nie dostałem żadnego przelewu na allegro, bo od razu co zrobiłem, to patrzyłem jak mu odesłać te pieniądze, bo telefon sprzedałem innemu kupującemu. On to kupił jakiś tydzień temu, a dopiero teraz "zapłacił".
  • Odpowiedz
@robo_bobo: ogólnie to tydzień temu kupił mój przedmiot i już wtedy wiedziałem, że coś nie gra - nowe konto, inne imię w mailu, a inne na allegro, brak kontatku (wysyłałem maila i sms, że proszę o kontakt, bo inaczej wystawiam od nowa w ciągu pół h) i dopiero dzisiaj mi wysłał hajs. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz