Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: Moja rada dla Ciebie, nie postuj tego w innych tagach niż np. keto, bo ludzie, którzy nie mają pojęcia o tej diecie, nie mówiąc w ogóle o żywieniu człowieka będą pisać, że "niedługo zawał", albo inne idiotyzmy. Co wrzucisz post to znajdzie się taka osoba. Daj żyć ludziom w ich bańce, że płatki fitness są zdrowe, a smalec zabija.
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: jestem na keto ale w zyciu nie powiem ze to co je kolega powyzej jest zdrowe .
I moje keto od jego diametralnie sie rozni..
Keto to nie tylko nasycone .
Wiec paradoksalnie ci ludzie bez pojecia jak ich ujoles maja troche racji.
  • Odpowiedz
@cezarcezik: Sprawdzam, czy jesteś na keto, czy jak wielu uważasz, że keto to jak obetniesz węgle do zera, a że tam białka tyle, że glukoneogeneza zachodzi, to mało ważne. Powiedz mi czemu uważasz jego keto za złe.
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: dokladnie o to mi chodzi.

Pozatym . Jest tylko slonina i wolowina .
Brak warzyw a sa dobrym skladnikiem mineralow itp. Sa niesmazone a smazenie zmniejsza przyswajalnosc wit b5 czego na keto jest malo.
Brak tlustych ryb i orzechow. Omega3 i 6 itp
  • Odpowiedz
@cezarcezik: @Cojestpiec: Akurat równowagi PUFA pilnuję, poprzez unikanie dużych koncentracji omega-6, i jedzenie ryb. Ryby z reguły jem raz w tygodniu, w dniu temu odpowiednim - w piątek. Szkoda tylko, że badanie omega-3 jest jprdl drogie. Robiłem tylko dwa razy, i poprawiłem wynik z 5% (normikowa dieta) na 8% (mięsna). CRP jest obecnie bardzo nisko (0,34 mg/L) więc przypuszczam, że z równowagą wielonasyconych jest wszystko OK.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: niekomplikuj, niesłuchaj co ci piszą o tłuszczach nasyconych/nienasyconych i #!$%@? te omegi, to nie ma żadnego znaczenia czy smażone czy pieczone też nie (no chyba, że przypalone.. to co czarne to do śmietnika)

nie jedz tylko: tłuszczy trans - żadnej przetwożonej żywności i na Boga jedz warzywa, dużo warzyw (mrożone są tak samo dobre jak świeże - a często lepsze) z warzywami będziesz się czuł jeszcze lepiej i schudniesz sporo szybciej, jedz też czasami pierś z kurczaka z warzywami np. w sosie pomidorowym - też to przyspieszy

no i pamiętaj że węglowodany netto max 20g/30g (nie wliczasz błonika, warzywa!!)
czekoladę 90%/99% też
Ganja-Man - @anonymous_derp: niekomplikuj, niesłuchaj co ci piszą o tłuszczach nasyco...

źródło: comment_m8x40Hf0VWeqRbi8dAQ2chI4S5lywncw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz