Wpis z mikrobloga

Ten uczuć kiedy idziesz przez miasto, wiesz, że niedaleko jest podstawówka i widzisz dziewczyny kore wygladaja jakby chodziły do liceum a potem mijasz chłopców i masz wrażenie, że dopiero wyszli z przedszkola xd
Aż mi sie przypomniała lekcja biologi w gimbie i babka ktora mówi, że chłopcy szybciej dojrzewają, ta #!$%@? na pewno xd
#prokuratorboners #biologia
  • 24
@lomszyk: @dawson2394: @Variv: chyba #!$%@? z dojrzaloscią płciową ale w to tez wątpię xd


@Anty_Chryst xD płciowo też kobiety szybciej dojrzewają. Musiałeś nie uważać na biologii. Radzę obczaić ponownie rozdziały o rozmnażaniu bo kurde jak tak uwazales w szkole to słabo to widzę. ( ͡º ͜ʖ͡º) A chyba lepiej dla wszystkich jeśli byś zbyt szybko się nie rozmnażał( ͡º ͜ʖ͡º
@Anty_Chryst: mam tak samo jak Ty xD dziewuchy to jednak makijaż + ubrania robione tak żeby udwydatnić kobiece cechy, a dla chłopaków to się robi gunwo koszulki z napisami jak w gimbazie, spodnie i kurtki jak typowo dla dziieci, buty podobnie, a dodatkowo ich postura nie pomaga, a dziewiczy wąs krzyczy o pomstę do nieba..
ile razy miałem takie akcje, że widzę dobre dziewuchy, a potem przypominam sobie, że wyszły z
@PeterFile: ubiór wydaje mi sie raczej kwestią wzorców u dzieci, dla dziewczynek wzorem pewnie sa modelki i inne piosenkarki a dla choplcow raperzy, piłkarze itd.
Raper ubierze dresy, kolorową koszulkę a modelka np seksowną sukienkę.
Są "normalne" ciuchy dla chłopców ale kto to kupuje, dziewczynka wybierze obcasy bo chce byc jak mama, chłopak wybierze adidasy bo nie chce byc jak tata tylko chce wygodne buty na boisko xd
A nawet jakby
@Anty_Chryst: Zależy od miasta. W tych większych jak chłopaki założą jakieś materiałowe spodnie, fajniejsze buty i np. koszulę lub sweterek, a na to płaszcz, to też wyglądają nieźle i dorośle. W mniejszych mieścinach nadal dominują adidasy, jeans i t-shirt...
@Staryan0na: specjalnie dałem to normalne w cudzysłów bo nie wiedziałem jak to określić xd chodziło mi w ten sposób o np jakies buty skórzane, jakies lepsze spodnie a nie np dresy itd.
Cos jak byś sie ubierał na randkę xd bo raczej nie chodzi sie w adidaskach i dresach na randkę xd
@Anty_Chryst: Dziewieczyny szybciej dorastają psychicznie i płciowo. Dlatego w klasach jest taki burdel, bo chłopcy myślą tylko chuyami, to dezorganizuje klase. Dziewczyny też brną do starszych gdyż mają nadzieję że zmadrzal.
A dawanie dupy to akurat wina kultury otwartej seksualności, nie rozwoju człowieka