Wpis z mikrobloga

@fireman2: Wywal ten gradient z tła i zrób tak z trójką jak na tym co wrzuciłem, jak chcesz się kojarzyć z czystością i brakiem zapachów to celuj w biel + niebieski (sterylność) / zielony (eko), bo ciemne tło (przynajmniej mi) się inaczej kojarzy. Duże kontrasty i mocne litery (teraz ledwo je widać, jak wydrukujesz to na np. wizytówce to w ogóle się zleją), ma być czysto i schludnie, bo tym się
Pobierz r.....p - @fireman2: Wywal ten gradient z tła i zrób tak z trójką jak na tym co wrzuc...
źródło: comment_7w2K1WAztJHQinXLs9nYO7m9b9amWaVh.jpg
@fireman2: Nie znam się na tym co robisz w ogóle, ale jakbym ja czegoś szukał to kojarzyłaby mi się taka usługa właśnie z czystym domem, cząsteczkami o3, powiewem świeżego powietrza czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od biedy możesz kombinować z tą trójką w indeksie jako jednocześnie Z (w niektórych fontach trójki są takie ostre na górze), ale ja dość mocno nie lubię zabaw z typografią i
Pobierz r.....p - @fireman2: Nie znam się na tym co robisz w ogóle, ale jakbym ja czegoś szuk...
źródło: comment_virpO9Bgf7EdZZqBlcUcFBSfBLLZRTY7.jpg
@restecp na początku robię stronkę na fb. Widzę że jest ozonowanie, o3 ozonowanie, to wymyśliłem sobie zapełnienie luki w postaci o3zonowanie:) ale dziękuję za wskazówki. Masz rację że powinno być czysto i przejrzyście
@fireman2: ja akurat w Affinity Designer, ale może być cokolwiek co ma obsługę kształtów i jest wektorowe, jakiś Ilustrator, Inkscape. Canva nie wiem czy ma eksport do czegoś wektorowego, jeśli tak to może być i Canva, bez różnicy. W sensie byle ci było wygodnie, pod tym względem nie ma lepszych czy gorszych, niektóre mają po prostu więcej opcji i ułatwiają pracę
@fireman2: Mirek, w twoim wykonaniu jest kilka błedów, zaczynajac od kolorow przez fonty oraz odbior calosci.
-Tło na którym prezentujesz logo jest zbyt ciemnie przez co odbior calosci jest ciezki bo tło przygnebia.
-Uzyłes zbyt duzo kolorow, przez co to jest nieczytelne.
-Font nie jest zbyt silny przez co ginie.
-Łączac fonty chcemy aby ze soba wspolpracowaly a te sie troche gryza, bo ten nizej widzimy szybciej przez co uwaga odbiorcy
Pobierz l___s - @fireman2: Mirek, w twoim wykonaniu jest kilka błedów, zaczynajac od kolorow ...
źródło: comment_0eXfW0VMjhd0rFeRNsnPcX7WmkiVaH34.jpg
@fireman2: w żadnym wypadku nie stosuj takich cienkich fontów. 3 daj małą w indeksie dolnym, nachodzącą na O (ale z ramką w kolorze tła żeby się nie zlewała) i będzie git. Z kwiatka zrezygnuj. Możesz zrobić jakiś mały listek na końcu jak już ktoś radził.