Wpis z mikrobloga

Cześć, trochę czasu minęło od tamtego postu. Jak to było "op will surely deliver"? No więc dowożę.

Przez te kilka miesięcy trochę się zmieniło(przede wszystkim firma cateringowa ( ͡° ͜ʖ ͡°), oprócz tego była kilkumiesięczna przerwa w zamawianiu pudełek), ale nie zmieniło się jedno. Mianowicie, złodziej zawsze pozostanie złodziejem.

Po lekkiej przerwie w zamówieniach, dosłownie ~tydzień/dwa temu zrobiłem powrót do zdrowszego jedzenia i zamówiłem dostawy. Wszystko spoko przez pierwsze kilka dni. Niestety gdy tylko nadarzyła się potencjalna okazja, to wstałem rano z wielkim w ustach ch.. niesmakiem, który utrzymał się przez cały dzień. Dzień w którym byłem głodny, bo pudełek na wycieraczce nie odnotowałem xD Razem ze mną pustkę odczuł współlokator, którego pudełka również zostały prostacko mówiąc #!$%@?.
Cóż, zagotowałem się niemożebnie, już miałem iść lekko mówiąc posunąć się do rękoczynów w kierunku mojego potencjalnego prześladowcy, ale tak w sumie nie miałem nadal żadnego dowodu. (ah, próbowałem po tamtym wpisie patentu z nitką i puszkami za drzwiami - taka typowa hehe zarzutka XD - ale niestety bait nie został połknięty, zdjęcia wrzucę w komentarzu jak je jeszcze znajdę)
Więc stanęło na tym że najlepiej będzie to jakoś zarejestrować - jak pomyślałem, tak zrobiłem. Pożyczyłem kamerkę samochodową, podkleiliśmy do wizjera i czekaliśmy. Po pierwszej próbie - rozczarowanie jak przy wynikach totolotka - zarzutka w pudełkach ponownie nie połknięta.
Natomiast dnia kolejnego (dzisiaj) nastąpił przełom - rano wstałem, ponownie podmieniłem pudełka z wycieraczki na puste z jakimś obciążeniem w postaci śmieci - i CYK. Poranne łowy zakończone sukcesem. Efekty w linku niżej.

Powiedzcie mi lepiej czy warto bawić się w zgłaszanie tego na policję, czy lepiej od razu przejść się i wyperswadować mu, że najmniejszym jego problemem będą wieczorne wizyty policji gdy tylko puści głośniej muzykę (a zdarza się to często do późnych godzin)?

Tutaj link do nagrania - mordy jako takiej nie widać więc mam nadzieję, że nie będę niedługo gnił w Sztumie.

Wołam jeszcze ludzi plusujących i komentujących tamten wpis - wybaczcie jeśli zawołam za dużo, niestety ciężko wyodrębnić osoby, które chciały być wołane.

I tagi takie same jak wtedy: #catering #dietapudelkowa #mirkokoksy
  • 141
  • Odpowiedz
tego na policję, czy lepiej od razu przejść się i wyperswadować mu, że najmniejszym jego problemem będą wieczorne wizyty policji gdy tylko puści


@xadereq: why not both? Nagranie masz, więc na jedną nóżkę taktyczna #!$%@? na bagiety plus na drugą- "sąsiedzka rada", że muzyka wieczorem plus ostatnio coś jakiś złodziej grasuje, słowo daję że jak mi się coś nagra to łapy ujebię przy samej dupie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@xadereq: napisz karteczkę i daj zdjęcie na klatce mordy złodzieja, jeśli masz starsze baby to zaraz podłapią temat i całe osiedle się dowie, że podbiera hummus sąsiadom ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus policja i strzał nie zaszkodzą
  • Odpowiedz
@xadereq: Wydruk screenshot z kamerki, napisz "UWAGA! W tym bloku mieszka złodziej! Kto go rozpoznaje prosimy o kontakt z nr tel. ... (tu podaj swój)" i naklej na drzwiach/tablicach.

Powinno pomóc. Wstyd jest najgorszy dla takich ludzi xD
  • Odpowiedz
@xadereq: Trzymam kciuki żeby sprawa się szybko skończyła.Jakbym spotkał gościa rano który #!$%@? mi notoryczne żarcie spod drzwi to raczej on by nie mógł liczyć że zejdzie na dół na własnych nogach.
  • Odpowiedz
@xadereq: #!$%@?ć to mu możesz zawsze. Warto spróbować pokojowego rozwiązania, ewentualnie środek na przeczyszczenie. A może on tego nie zżera tylko to dobry sąsiad, który wyrzuca zostawione śmieci?
  • Odpowiedz
@xadereq: Przede wszystkim cała klatka musi o tym wiedzieć. Porozmawiaj też z nim i zażądaj zwrotu pieniędzy, policja oczywiście też musi zostać powiadomiona.
  • Odpowiedz
@xadereq: a rozwiązanie @kaganiec_oswiaty jest najlepsze. Tyle, że najpierw #!$%@?ć a potem pójść na policję że chciał cię pobić a ty się broniłeś. Policja bierze zeznania pod uwagę tego co zgłosił pierwszy. Co z tego, że było inaczej. Byle świadków nie było.
  • Odpowiedz
@xadereq: wydrukuj jego zdjęcie z zasłoniętymi oczami (rodo srodo) razy 1000 i obklej cała klatkę z podpisem złodziej jedzenia. Nie #!$%@? się ze to ty bo nie ma na to dowodów a nawet jeżeli to przecież twarz zamazana i w ogóle to donosząc na Ciebie to tak jakby doniósłby tez na siebie. Wszyscy będą wiedzieć na osiedlu ze maja do czynienia z złodziejem.

Problem z bani, bez rozlewu krwi i bez
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi lepiej czy warto bawić się w zgłaszanie tego na policję, czy lepiej od razu przejść się i wyperswadować mu, że najmniejszym jego problemem będą wieczorne wizyty policji gdy tylko puści głośniej muzykę (a zdarza się to często do późnych godzin)?


@xadereq: rozumem, że powtarzalna kradzież w sumie przekroczyła wartość 500zł. Spisz daty, w których żarcie #!$%@?. (nawet takie co ci się wydaje, bo było dawno). i jak przekroczy 500
  • Odpowiedz
@xadereq: jakis stary dziadek chyba XDDD

ale najpierw wezwij policje za zaklocanie ciszy nocnej a jak beda schodzili zapros ich na kawe i przedstaw zaistniala sytuacje XDDD
  • Odpowiedz