Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek która wcale nie jest jakąś seks bombą praktycznie co tydzień jest zaczepiana przez jakiegoś samotnego mężczyzne na mieście. Na uczelni od października dostała już chyba 20 propozycji lepszego poznania się, a w galerii handlowej gdzie pracuje na pół etatu praktycznie codziennie dostaje zaproszenia na kawę. Gdy jedzie autobusem akurat tam jej niezaczepiają. Najlepsze jest to że to taka #szaramyszkadlaanonka 5/10. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale może coś w tym jest że mamy w Polsce nadwyżkę mężczyzn. W sumie w tej galerii mówiła że ostatnio podbił do niej jakiś obcokrajowiec i coś tam gadał po angielsku z mocno wschodnim akcentem. W sumie to boję się że kiedyś wreszcie znajdzie się jakiś #chad i zostane sam. Co robić w takiej sytuacji kiedy wasza kobieta budzi duże zainteresowanie u mężczyzn?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1_9TDI: serio? Czyli w twoim wyimaginowanym świecie ludzie powinni się wiązać tylko z dychami? Nie są to rzeczy które się mówi swojej drugiej połowie, ale chyba gościu miał prawo ,anonimowo na forum ze śmiesznymi obrazkami, napisać na ile ocenia swoją różową z wyglądu. W czym ty widzisz problem?
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Generalnie najlepiej się sprawdza manipulacja i uzależnienie psychiczne - podstawa udanego związku ( )( ͡º ͜ʖ͡º);p

No a poważniej mówiąc generalnie masz na to wpływy. Jeśli będziesz o tym myślał to te obawy i negatywne myśli wpłyną na twój związek i sam go rozwalisz przez swoje obawy.
  • Odpowiedz
@Uapaczczcz: Moim zdaniem moj niebieski jest 10/10 tak go postrzegam co nie zmienia faktu ze inna różowa może go ocenić np. 2/10 . Dla mnie zawsze bedzie naj troche tak to chyba dziala jak sie kogos kocha , jesli dalej nie rozumiesz to przykro mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@1_9TDI: Jak można mieć nick 1_9TDi będąc różowym?


Gx

@Gixaar Może to jakieś odzwierciedlenie osobowości. Ja wiem może skłonności do sciemniania jak w TDI na normach zanieczyszczeń? ( )( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co robić w takiej sytuacji kiedy wasza kobieta budzi duże zainteresowanie u mężczyzn?


@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety, które nie są przesadnie brzydkie i nie siedzą ciągle w piwnicy są często podrywane tylko nie zawsze o tym mówią. Taki jest świat i nic tego nie zmieni. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli ją kochasz i pragniesz jej szczęścia nie będzie Ci przeszkadzać, że znajdzie sobie kogoś innego i będzie z nim szczęśliwsza hehe, wiem brutalne, ale w sumie taka prawda, albo miłość, albo próba "zniewolenia kogoś". Zauważ, że gdy "kochasz" to z automatu pojawia się strach, że możesz "ją" stracić... to ma być miłość? hehe.
  • Odpowiedz