Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek która wcale nie jest jakąś seks bombą praktycznie co tydzień jest zaczepiana przez jakiegoś samotnego mężczyzne na mieście. Na uczelni od października dostała już chyba 20 propozycji lepszego poznania się, a w galerii handlowej gdzie pracuje na pół etatu praktycznie codziennie dostaje zaproszenia na kawę. Gdy jedzie autobusem akurat tam jej niezaczepiają. Najlepsze jest to że to taka #szaramyszkadlaanonka 5/10. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale może coś w tym jest że mamy w Polsce nadwyżkę mężczyzn. W sumie w tej galerii mówiła że ostatnio podbił do niej jakiś obcokrajowiec i coś tam gadał po angielsku z mocno wschodnim akcentem. W sumie to boję się że kiedyś wreszcie znajdzie się jakiś #chad i zostane sam. Co robić w takiej sytuacji kiedy wasza kobieta budzi duże zainteresowanie u mężczyzn?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: Coś mi tu nie pasuje. Spotykałem się swego czasu z laską taką prawdziwą 9/10, to zdarzyło się nie raz nie dwa, że typy sobie skręcały kark ogladając się za nią, lub dosłownie zatrzymywali się autami na ulicy i zaczepiali, czego niestety niejednokrotnie byłem świadkiem. Ale laska 5/10? Albo ją za nisko oceniasz, albo ma #!$%@? w oczach i daję takie a nie inne sygnały.