Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek która wcale nie jest jakąś seks bombą praktycznie co tydzień jest zaczepiana przez jakiegoś samotnego mężczyzne na mieście. Na uczelni od października dostała już chyba 20 propozycji lepszego poznania się, a w galerii handlowej gdzie pracuje na pół etatu praktycznie codziennie dostaje zaproszenia na kawę. Gdy jedzie autobusem akurat tam jej niezaczepiają. Najlepsze jest to że to taka #szaramyszkadlaanonka 5/10. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale może coś w tym jest że mamy w Polsce nadwyżkę mężczyzn. W sumie w tej galerii mówiła że ostatnio podbił do niej jakiś obcokrajowiec i coś tam gadał po angielsku z mocno wschodnim akcentem. W sumie to boję się że kiedyś wreszcie znajdzie się jakiś #chad i zostane sam. Co robić w takiej sytuacji kiedy wasza kobieta budzi duże zainteresowanie u mężczyzn?

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby Twoja różowa wiedziała ze oceniasz ją tylko na 5 napewno skorzystałaby z zaproszenia od kogoś kto ją wyżej ceni xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem w stanie w to uwierzyć, mam kuzynkę taką 6/10 z aparycją szarej myszki i była bardzo często nagabywana na ulicy z prośbą o numer telefonu. Już nie wspomnę o mnóstwie zaproszeń na kawę od kolegów ze studiów, ba nawet po tym jak wzięła ślub i urodziła to mnóstwo spermiarzy do niej wypisywało obiecując, że dobrze zaopiekują się nią i dzieckiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gdyby Twoja różowa wiedziała ze oceniasz ją tylko na 5 napewno skorzystałaby z zaproszenia od kogoś kto ją wyżej ceni xD


@1_9TDI: Już wam zupełnie #!$%@?ło. Wejście w związek nie sprawi że nagle z 5/10 staje się 10/10. Bądźcie realistami i zalecam trochę samokrytyki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania miałem kiedyś dziewczynę, która żeby się dowartosciowac i/lub wzbudzić moja zazdrość opowiadała mi właśnie takie historie, zawsze wtedy w myślach: "było mu dsc numer głupia, skoro taki fajny".
Sama była chorobliwie zazdrosna, a historie były zmyslone :)
  • Odpowiedz
Gdyby Twoja różowa wiedziała ze oceniasz ją tylko na 5 napewno skorzystałaby z zaproszenia od kogoś kto ją wyżej ceni xD


@1_9TDI: No słabo mocno. Pewnie jej nie docenia, skoro od innych dziewczyna dostaje tyle atencji.
  • Odpowiedz
@LisListopadowy: nie wiem co gorsze - być w takiej sytuacji jak op i się martwić, czy być z kimś, komu bezgranicznie ufasz, o kogo się nie martwisz, że ucieknie i się na tym przejechać
edit: po tym jak ufając przejechałem się na tym już dwukrotnie nie wiem czy umiałbym tak znowu
  • Odpowiedz