Wpis z mikrobloga

Mam pytanie czemu za każdym razem jak robię trasę Polska-litwa wioskami omijam w google(i nie tylko)Białystok? Przecież tam S8 jest chyba skończona? No i w górę przecież też jest lepsza droga niż ta droga. Zrozumianym jakby to było raz ale jechałem trasę w różne dni tygodnia i zawsze jakoś tak jedzie, nie kiedy nawet gorszymi wiochami.

W lecie ok nie ma problemu ale ostatnio w zimie jechałem biała droga ledwo dało się jechać, bo zasypane tak że szkoda gadać.

Zna ktoś odpowiedź czemu nawigacja nie prowadzi główna na Białystok?

#bialystok #podlasie #polskiedrogi #nawigacja #googlemaps #s8 i może #litwa bo to w jej stronę trasa.
MrMate - Mam pytanie czemu za każdym razem jak robię trasę Polska-litwa wioskami omij...

źródło: comment_FrUBSeM43nNSyJ2qKRLaKQwBWO5rBNwC.jpg

Pobierz
  • 22
@prawdziwek no nie zawsze jest stara przez Białystok i dlatego do końca nie pojmuje. Może jak się trafie na śnieżyce pojadę przez niego.

@b__g no to rzeczywiście jakoś długo nie się nie pojedzie. To nie jest ona aż do białego doprowadzona? Byłem pewny że zrobiło próba trasę.
@MrMate: nie pamiętam jaka droga jest jak lecisz na Tykocin i Korycin, ale jeżeli pojedziesz s8 do Białego, w Porosłach skręcisz w lewo na obwodnicę (trasę Generalską) to dolecisz ładną drogą aż do wylotu na Wasilków. Tylko odradzam tę trasę w godzinach szczytu - dużo tirów blokuje skręt w obwodnicę
@MrMate czasami zjazd z obwodnicy na 8 korkuje sie tirami. Szczegolnie rano ok 8 i 16, kiedy włączą sygnalizacje na rondzie. Latem w piątek o 16 lepiej w ogóle o tej drodze nie myśleć. Moze algorytmy googla sa pamietliwe i nie chca Ci robic przypadkowej przykrosci :)
@sultanomariano: jestem jedynie ciekawy co tam się stało, ale nic nie mogę znaleźć. W każdym razie podjąłem dobrą decyzje, by wrócić km zatankować i odbić bokiem. Bo albo by mi się paliwo skończyło stojąc w korku(-8 było;/) albo bym kurdę stał nie wiadomo ile h i modlił się o następną stacje.