Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: Wołać speca do odpowietrzenia kaloryfera? Jak żarówka w kiblu się spali to też srasz 3 dni po ciemku zanim przyjedzie elektryk? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Garg84 Jak odpowietrzenie nie pomoże, rozważ wymianę na nowy a stary sprzedaj na złomie, wyjdziesz tylko trochę na minus ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LRF1000W: @krave: @grap32: Przepraszam, ale w czym stare grzejniki moga być lepsze od nowych? Bo są cieplejsze? Grzejnik ma ODDAWAĆ ciepło. Te nowe są chłodne bo więcej energii idzie w mieszkanie, a nie kisi się i nie wraca do układu. Co do trzymania to jak braknie ciepłej wody stary po prostu kilka minut dłużej to ciepło będzie oddawał.
  • Odpowiedz
@Garg84 Takie grzejnik nie posiada odpowietrznika, żeby go odpowietrzyć musisz wykręcić śrubunek znajdujący się przy zaworze termostatycznym (ten na górze grzejnika). Oczywiście przygotuj miskę aby zlać trochę wody. Po 2 nie polecam zmieniać nastaw hydraulicznych bo rozregulujesz instalacje C.o.
  • Odpowiedz
@Iudex Matkooooooo..... ile ja już miałem takich zgłoszeń.... ludzie kręcą tym jak poje**** A potem dostaje zgłoszenie od sąsiada że grzejnik nie grzeje. Nie róbcie takich głupot bo rozregulujecie instalacje
  • Odpowiedz
@Langusta90: zdemontowałem głowicę termostatyczną żeby założyć osłonę na grzejnik w pokoju dzieciaka, podzielnik na tym grzejniku ma w rozliczeniu więcej jednostek niż taki sam grzejnik w sypialni i jakiś 60% większy w pokoju dziennym. jak to ścierwo ustawić?
robisz takie rzeczy usługowo?
  • Odpowiedz
@zorq podzielnik nabija więcej, Ponieważ zabudowaleś grzejnik. A te ustrojstwo zczytuje temp grzejnika i temp pomieszczenia i dlatego nabija więcej. Podzielnik należy do mpecu więc ja tykac co nie mogę
  • Odpowiedz