Wpis z mikrobloga

  • 18
Jak jesteś ulaną świnia to jedyny #rozowypasek którego powinieneś szukać to dietetyk.

Kurła jak można być spasionym, nieogolonym wieprzem i narzekać że chlip chlip P0lki dają tylko chadom a dobrego mireczka to żadna nie chce durr

Dam wam przepis na ruchanie, działa u każdego nawet z brzydkim ryjem o ile nie ma IQ poniżej średniej i 2cm fiuta

1. Praca
2. Własny samochód
3. Wysportowane ciało. Nie musisz być koksem ani mieć sześciopaka, po prostu niech widać po tobie że ćwiczysz
4. Pieniądze na wspólne wyjścia.
5. Fryzjer, modne ubrania, eleganckie i czyste buty

Tyle, niczego więcej nie trzeba. Robota w korporacji i karta kredytowa cytując Zbysia Stonogę.

Nawet w najcięższych przypadkach jak się zmobilizujecie to za rok pracy nad sobą będziecie obracać różowe.

Jak ktoś mi powie że tak się nie da to po prostu jest j-----m leniem dla którego przegryw to strefa komfortu a swoją stulejkę mentalna leczy narzekaniem na różowe.

#zwiazki #przegryw #niebieskipasek #stulejacontent
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dam wam przepis na ruchanie, działa u każdego nawet z brzydkim ryjem o ile nie ma IQ poniżej średniej i 2cm fiuta


1. Praca

2. Własny samochód

3. Wysportowane ciało. Nie musisz być koksem ani mieć sześciopaka, po prostu niech widać po tobie że ćwiczysz

4. Pieniądze na wspólne wyjścia.
  • Odpowiedz
@Gert456: Nie jestem pewien czy jest sens podporządkowywać swoje życie i codzienną aktywność zdobywaniu kobiet. Z moich doświadczeń wynika, że wygląd/sylwetka nie ma zbyt dużego wpływu na stosunki z innymi ludźmi. Inni nie reagowali na mnie inaczej kiedy miałem na sobie koszulę i skórzane półbuty zamiast bluzy, nie widzę dużej różnicy pomiędzy reakcjami ludzi kiedy miałem 79 kg i teraz kiedy mam koło 90 kg (tak, nieco się spasłem przez
  • Odpowiedz