Wpis z mikrobloga

  • 18
Jak jesteś ulaną świnia to jedyny #rozowypasek którego powinieneś szukać to dietetyk.

Kurła jak można być spasionym, nieogolonym wieprzem i narzekać że chlip chlip P0lki dają tylko chadom a dobrego mireczka to żadna nie chce durr

Dam wam przepis na ruchanie, działa u każdego nawet z brzydkim ryjem o ile nie ma IQ poniżej średniej i 2cm fiuta

1. Praca
2. Własny samochód
3. Wysportowane ciało. Nie musisz być koksem ani mieć sześciopaka, po prostu niech widać po tobie że ćwiczysz
4. Pieniądze na wspólne wyjścia.
5. Fryzjer, modne ubrania, eleganckie i czyste buty

Tyle, niczego więcej nie trzeba. Robota w korporacji i karta kredytowa cytując Zbysia Stonogę.

Nawet w najcięższych przypadkach jak się zmobilizujecie to za rok pracy nad sobą będziecie obracać różowe.

Jak ktoś mi powie że tak się nie da to po prostu jest #!$%@? leniem dla którego przegryw to strefa komfortu a swoją stulejkę mentalna leczy narzekaniem na różowe.

#zwiazki #przegryw #niebieskipasek #stulejacontent
  • 32
  • Odpowiedz
: Wystarczy zwykła praca, aby dostawać wypłatę co miesiąc, własny samochód (jaki by nie był), ale własny! Nad ciałem da warto pracować, CIĘŻKO? wystarczy robić te głupie nawet pompki (nawet damskie), przysiady, czy cardio,a efekty przyjdą szybko, potem dojdą własne oszczędności,a kwestię estetyczną wyglądu też da radę w większej części zmienić. Żaden problem!
  • Odpowiedz
@Gert456:
"1. Praca
2. Własny samochód
3. Wysportowane ciało. Nie musisz być koksem ani mieć sześciopaka, po prostu niech widać po tobie że ćwiczysz
4. Pieniądze na wspólne wyjścia.
5. Fryzjer, modne ubrania, eleganckie i
  • Odpowiedz
@Gert456: + Nawet jakbym to wszystko miał to p0lki wszystkie patrzą na wzrost i mordę a kasa mi nie doda magicznie 20cm i poprawi krzywego kryja, no chyba że jestem milionerem co wydaje setki tysięcy na operacje plastyczne a jestem robakiem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Trap-Loser Mam kumpla, 155 cm w kapeluszu, w liceum wołali na niego Krillan bo mały i łysy. Dzisiaj ma stołek dyrektorski w korpo, jeździ SUVem i rucha jak #!$%@? a na tinderze ma par od #!$%@?. A nie urósł i nie miał operacji plastycznych. Wzrost i ryj to tylko wasze wymówki.
  • Odpowiedz
@Gert456: No tak bo każdy ma "kumpla który jest brzydki a rucha"
gówno prawda, rucha tylko dlatego bo ma hajs i dobry samochód a jako #!$%@? robak p0lak bez ambicji i wizji na przyszłośc (oprócz samobójstwa) nic nie osiągne
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Trap-Loser Czyli sam przyznajesz że problem jest z tobą bo nie masz ambicji. I że wygodnie ci w przygrywie.

Zrób coś z tym i sam zobaczysz że będzie lepiej
  • Odpowiedz