Wpis z mikrobloga

@Psajkoman: 10%? () minimum 50% i mnie co roku te same parszywe mordy staly pod kosciolem i kwestowaly odkad pamietam. nie sadze zeby raz do roku wlaczalo im sie dobroc serca... to samo w sztabach... najwieksi bandyci w miescie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
Wynik powala.


@TSP89: Faktycznie powala bo pokazuje bezsens WOŚP i wystawania godzinami dzieci na mrozie.

@4x80 ale ty wiesz że jakby Adamowicz nie został ofiarą śmiertelną zamachu na WOŚP to takiej kwoty nigdy by
  • Odpowiedz
ale ty wiesz że jakby Adamowicz nie został ofiarą śmiertelną zamachu na WOŚP to takiej kwoty nigdy by nie uzbierał?


@Reezu: Nikt tego nie wie bo być może temu panu by wystarczyło za życia zdjąć polityczną maskę i by bez swojej śmierci zebrać tyle skoro był takim dobrym człowiekiem. Ja tego nie wiem i ty też.
  • Odpowiedz
a nie się odgrażasz. Z chęcią się dowiem czegoś nowego


@Yubi: A ja chętnie zobaczę ten cytat gdzie się odgrażam czy tylko ci się nudzi i szukasz atencji? xD
  • Odpowiedz
  • 2
@destructivedetroit nie, dupa nie boli bo nie ma o co. Wejdź na fb, zobacz te wszystkie komentarze, to może i Ciebie zaleje ta fala dobra, od której tam aż dudni. Szkoda mi ludzi, którzy nawet przy tak.pięknej, bezinteresownej chęci pomocy, widzą tylko negatywy i szukają do czego się #!$%@?. Co ma wspólnego ta zbiórka na sprzęt ratujący życie, z renta dla córek Adamowicza??
  • Odpowiedz