Wpis z mikrobloga

Pytanie do #alkoholik #alkoholizm #niebieskiepaski
Czy jeśli chłop jest alkoholikiem "okresowym" tzn że popada w nałóg co kilka miesięcy/lat to wystarczy mu np. Pół piwa, żeby być totalnie #!$%@??? Mam takiego w rodzinie i #!$%@? nie chce mi się wierzyć że typek odizolowany od świata dostał piwo i po wypiciu połowy był jakby w innym świecie.. mam wrazenie ze ktos mu szmugluje alko bo nie wierze, że 1 piwem pitym na raty jest w stanie być cały dzień #!$%@?.
  • 10
@Desseres no to chyba faktycznie musi byc cos takiego ze organizm jest wrazliwy na alkohol.. #!$%@? chłop na codzien pracuje i jest jak przecietny kowalski a jak złapie cug to nawet jak siedzi w izolatce przez kilka dni odciety od alko to pierwsze co chce w trakcie wizyty to piwo albo setke.. i nic nie pamieta co robil, zupelnie inny czlowiek jakby mial #!$%@? wirusa mózgu, jest w swoim swiecie.
Wszystko by
@ZnienawidziszMnie: Nie ma szans, ja pije alkohol średnio raz na 6-10 tygodni. Zwykle potrzebuję dużo mniej od przeciętnego człowieka pijącego częściej, żeby się podchmielić ale i tak potrzebuję minimum 2-3 piw, do upicia się co najmniej z 5 piw lub 300ml wódki.
@r4do5 no ja tez bym widział takie dawki zeby coś tam zadziałało.. kilka lat wstecz zeby go uspokoic kupowali mu 2 piwa i już po nich był tak nadojony, że nie był w stanie rozróżnić czy pije wode czy alkohol. #!$%@? nawet raz był się zaszyć i albo to przepił po miesiącu albo jakoś ją wydostał.