Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki. Taka krótka historia:
Mój najstarszy syn aktualnie ma 8,5 wiosen. ~2,5 lata temu, bez namów, naśladując swoją mamę a mojego różowego, postanowił zapuścić włosy na peruki dla dzieci po chemioterapii. My, dziadki, znajomi kibicujemy mu całym sercem. Niestety, dzieci w szkole (i nie tylko) dość mocno mu dokuczają, wyśmiewają, przezywają, śmieją się, że jest dziewczyną. Serce się kraje, bo jest bardzo uczuciowym chłopcem. Zęby zaciska, i nie daje po sobie poznać, ale widzimy, że czasem wraca smutnieszy ze szkoły i musimy z niego wyciągać co się stało, żeby mu powiedzieć, że może do nas przyjść i porozmawiać, i żeby wiedział że go wspieramy. Przed chwilą dzwoniła jego wychowawczyni i pytała, czy rozmawialiśmy o incydencie na stołówce. Oczywiście nic nie powiedział po powrocie ze szkoły i teraz też mówił, że się nic nie stało, ale w końcu się dowiedzieliśmy, że grupa chłopców mu zaczęła dokuczać i się znowu popłakał.
Dla nas jest mistrzem, bo mimo wielu przykrości jakie go spotkały, zaciska zęby i chce jeszcze pozapuszczać włosy, żeby jakaś dziewczynka mogła się w przyszłości cieszyć, bo włosy ma naprawdę extra. Dba o nie, myje, wyczesuje...

Prośbę mam do Was Wykopki - dajcie kilka plusików, żeby wiedział, że jest większa liczba ludzi, którzy mu kibicują.

Nie chcesz dać plusa - nie minusuj proszę.

#wygryw #wlosy #dzieci #wykop
może też ze względu na włosy #rozowepaski

A tak teraz wygląda:
Pobierz Tboom - Mirabelki i Mirki. Taka krótka historia:
Mój najstarszy syn aktualnie ma 8,5...
źródło: comment_lgPPxbWS9KYVmfhPA9JzeJoZ2xvWATPf.jpg
  • 440
@Tboom: xD od 10 roku życia miałem długie włosy bo Metallica i Black Sabbath weszły motzno od pierwszego riffu War Pigs i Battery. #!$%@? miałem w sebiksów obciętych na zapałke przez pijanego starego. Ich gnębienie było zabawne, bo jak przyszło do rękoczynów to chojraczyli do pierwszego strzała w zęby.

Śmieszy mnie, jak gnębione spierdoxy przenoszą swoje doświadczenia na innych. Trauma, depresja i falubaz bo byli cipuszkami za gnoja i nie umieli
@Tboom: gratuluję syna, podziwiam! Mam nadzieję, że będziecie wspierać go dalej. Myślę, że z tym tematem po prostu powinniście iść do dyrekcji i każdy pieprzony nauczyciel powinien jasno na wywiadówce o tym powiedzieć a rodzice swoim dzieciom. Dodatkowo myślę, że powinniście od dziecka dokładnie wyciągnąć nazwiska osób które go gnębią i po cichu pogadać z ich rodzicami. Jeżeli ich rodzice nic na to nie poradzą to sam bym zadbał o to
Myślę, że z tym tematem po prostu powinniście iść do dyrekcji i każdy pieprzony nauczyciel powinien jasno na wywiadówce o tym powiedzieć a rodzice swoim dzieciom. Dodatkowo myślę, że powinniście od dziecka dokładnie wyciągnąć nazwiska osób które go gnębią i po cichu pogadać z ich rodzicami.


@krzywiecki-com: z naiwnością się rodzi, czy nabywa? może to dla ciebie zaskoczenie, ale większość rodziców ma #!$%@? na dzieci oprócz swoich
@PrzegrywWykopek: myślę, że przeciętny 8 latek (czyli nie taki który jest synem 26 letniego Seby alkoholika) zareagowałby na zwykłą rozmowę na temat tego czy jemu byłoby miło gdyby ktoś mu dokuczał. Ogólnie myślę, że zawsze w szkole będą jakieś docinki ale jeżeli jakieś dziecko jest gnębione przez cały okres szkoly to tylko oznacza zaniedbanie ze strony rodziców, że na coś takiego pozwolili.