Wpis z mikrobloga

@Autistic-Unicorn: W radiowym necie nie ma limitu transferu. Nie mówiąc o tym, że w ogóle już praktycznie takiego internetu się nie zakłada w Polsce, bo nie ma on sensu, to była chwilowa odpowiedź w czasach ADSL1 i internetu w zakresie Kb/s.
  • Odpowiedz
@dredziuk: To faktycznie dużo na 38 milionowy kraj. Zwracam honor, takie łącza są bardzo popularne. Btw, nie wiem jak przekonałeś ludzi do podłączenia radiowego internetu w 2019, ale chylę czoła.
  • Odpowiedz
@Lechu1777: ale nikt mi nie powie że radiówka jest mało popularna. Tak FTTH ma coraz większy zasięg ale wciąż radio i "orange" stanowi sporą część dostaw internetu w polszy. Chociaż teraz jeszcze LTE doszło
  • Odpowiedz
@dredziuk: Teraz? LTE się już kończyć zaczyna, a Ty mówisz teraz doszło :D? Od długiego czasu jest już LTE-A, które w ogóle zamiata nawet stacjonarne łącza, jest już sieć 5G w testach w terenie, a Ty mówisz, że teraz doszło LTE :D? Przespałeś 5 lat chyba :P
  • Odpowiedz
@dredziuk: Nie ma czegoś takiego jak ogólny, radiówka 2,4Ghz i 5Ghz to też dla Ciebie to samo :D? Takie łącze może mieć sens co najwyżej na całkowitym zadupiu gdzie diabeł mówi dobranoc, ale dzisiaj przy LTE na niskich częstotliwościach to i tak dociera tam mobilny. Ciekawe czy w ogóle znajdzie się miejsce gdzie nie da się dziś skorzystać z LTE, choćby z anteną na dachu.
  • Odpowiedz
@Lechu1777: czyli Świętokrzyskie to prawdziwe zadupie bo są miejscowości w których nie mogę liczyć nawet na H+.
LTE ma tą samą wadę co 5GHz, raz masz więcej raz mniej. Z LTE+ potrafię mieć 60Mb/s a kilkaset metrów dalej już 5Mb/s. Takie internet bezprzewodowy ¯_(ツ)_/¯ W moim sercu tylko FTTH
  • Odpowiedz