Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski: czy ja naprawde jestem jakaś dziwna i staroświecka bo oczekuję, że facet będzie za mnie płacił na pierwszych randkach? Rozumiem w późniejszym etapie coś postawić niebieskiemu, ale na początku relacji to przecież mężczyzna powinien zabiegać o partnerkę i pokazać, że mu zależy na tej relacji. Zaczęłam się nad tym zastanawiać po wpisie jednej z mirabelek. Ogólnie jestem przerażona dzisiejszymi czasami, kiedyś to była podstawa. A teraz księciuniom się w dupach poprzewracało, bo mają seks na pierwszej randce i przestają się starać.

#zwiazki
  • 212
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Pewnie Cię to zdziwi, ale tak jesteś dziwna. Nigdy nie oczekiwałam od faceta,że musi za mnie zapłacić i wręcz przeciwnie..było mi nawet głupio jak to proponował. Nie wiem, może kwestia wychowania, albo po prostu faktycznie, coraz więcej księżniczek.
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Nie no jesteś normalna, ja też sobie nie wyobrażam żeby na pierwszej randce płaciła za mnie kobieta, to musiałoby być żenujące i uwłaszczające dla godności kobiety. Bo jednak wypada, żeby mężczyzna zapraszał kobietę na randkę a nie odwrotnie co wiąże się z tym, że ten kto zaprasza ponosi koszty randki, więc zawsze powinien być to mężczyzna.
  • Odpowiedz
@czylipapryka oni uważają, że mogą stawiać od 2 randki. A ja jako różowa uważam na odwrót. Stąd jeśli facet nie stawia na pierwszym spotkaniu jest dla mnie skreślony bo wychodzi na chama i frustrata w walce z kobietami coś w stylu "ja Wam pokaże Wy p0lki". Co ciekawe nie mam nic do płacenia pół na pół w dalszej relacji. Może to i dobrze, dzięki temu frustraci się sami odsiewają ( ͡
  • Odpowiedz
@zasypiam: w realnym świecie jesteś #!$%@?,zapytałbym Cie czy masz papierosa to oddałbyś mi portfel. Na wykopie też jesteś #!$%@? taka mała zapłakana która potrafi tylko łapać ślinę jak polka na ciebie pluje
  • Odpowiedz
@czylipapryka: dla NORMALNYCH facetów to, co piszesz, jest zupełnie oczywiste. To jest tak oczywiste, że nawet nie wiem, po co o tym pisać. Dla przegrywów z wykopu - no cóż, dla nich kobiety to w ogóle stwory z innej planety, które tylko czyhają na ich biedne dusze. :)
  • Odpowiedz
Kolejna pusta lala... Co to myśli że ma cycki i już trzeba jej stawiać. Kolega mówił że w NL często spotyka się zawsze 50 na 50 ... A nie szukają sponsora
  • Odpowiedz
Rozumiem w późniejszym etapie coś postawić niebieskiemu, ale na początku relacji to przecież mężczyzna powinien zabiegać o partnerkę i pokazać, że mu zależy na tej relacji.


@czylipapryka: Przeczytaj sobie pogrubiony tekst i odpowiedz na pytanie, czy na pewno z głową masz wszystko w porządku xD.
  • Odpowiedz
@czylipapryka a robisz laskę po tej randce czy nie? Bo jak nie chcesz płacić za to, że się nażarłaś i napilas za darmo to powinnaś wymyślić coś, czym się odwdzieczysz, więc zrobienie loda jest ok i będziecie kwita.

Roszczeniowe lambadziary, facet ma za mnie płacić bo ja mu swoją osobą i rozmowa zapewniłam towarzystwo. No wow jaka niesamowita atrakcja!

Krótko - kobieta zawsze powinna być gotowa pokryć swój rachunek. Jeśli facet
  • Odpowiedz