Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski: czy ja naprawde jestem jakaś dziwna i staroświecka bo oczekuję, że facet będzie za mnie płacił na pierwszych randkach? Rozumiem w późniejszym etapie coś postawić niebieskiemu, ale na początku relacji to przecież mężczyzna powinien zabiegać o partnerkę i pokazać, że mu zależy na tej relacji. Zaczęłam się nad tym zastanawiać po wpisie jednej z mirabelek. Ogólnie jestem przerażona dzisiejszymi czasami, kiedyś to była podstawa. A teraz księciuniom się w dupach poprzewracało, bo mają seks na pierwszej randce i przestają się starać.

#zwiazki
  • 212
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Nieźle, pisać o księciuniach, że im się w dupach poprzewracało jednocześnie pisząc o tym, że nie wyobrażasz sobie, żebyś płaciła za cokolwiek na pierwszej randce....
  • Odpowiedz
@czylipapryka: moim zdaniem obydwie strony powinny się starać od samego początku, a nie Panna wielce zaproszona na randkę to już nic nie musi robić tylko trzepotać rzęsami i pachnieć... mi byłoby głupio, żeby chłopak sam płacił za jakąś kolację
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: ja bym nie nazywała tego sponsorowaniem tylko pokazaniem że ma się gest i nie jest się skąpym
@mamawolf: a mi właśnie nie jest głupio. Jeszcze dodam ze mnie stać by zapłacić za tą kolacje nawet dla 10 osób bo pracuję i zarabiam, ale oczekuję że mężczyzna pokaze ze ma gest
  • Odpowiedz
@czylipapryka: A z jakiej racji on ma za Ciebie płacić na pierwszych randkach? Obie strony powinny się starać od początku. Bycie staroświecką czy staromodną to nie oczekiwanie, że ten biedny facet ma za księżniczkę wszędzie płacić.
  • Odpowiedz
ja bym nie nazywała tego sponsorowaniem tylko pokazaniem że ma się gest i nie jest się skąpym


@czylipapryka: No to okaż gest i pokaż, że nie jesteś skąpa, tym bardziej, że pieniądze masz. Czemu wymagasz lepszych cech od mężczyzny, niż od siebie samej? Gówniarskie, księżniczkowate.
  • Odpowiedz
@czylipapryka: Dobrze, w takim razie cofnijmy się kulturowo 20-30 lat wstecz i mogę płacić, bo widzę, że już wjechało "aaaa kurła, kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów". Serio wyznacznikiem starania się jest dla Ciebie to, że ktoś Ci stawia obiad? Jesteś aż tak wyprana z rozsądnego myślenia? W dzisiejszych czasach to jest raczej bardziej dziwne jeżeli facet zapłaci niż jeżeli nie zapłaci, bo to oznacza, że sam nie
  • Odpowiedz
To rola mężczyzny płacić za randki, nie kobiety


@czylipapryka: A co jest rolą kobiety? Przyjmować, brać, być egoistką i żądać?

kiedyś to była norma, że mężczyzna płacił za kobietę


@czylipapryka: A kiedyś kobieta odwdzięczała się i wcale nie żądała tego płacenia, bo wtedy jeszcze miała kobiecy charakter.
  • Odpowiedz