Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski: czy ja naprawde jestem jakaś dziwna i staroświecka bo oczekuję, że facet będzie za mnie płacił na pierwszych randkach? Rozumiem w późniejszym etapie coś postawić niebieskiemu, ale na początku relacji to przecież mężczyzna powinien zabiegać o partnerkę i pokazać, że mu zależy na tej relacji. Zaczęłam się nad tym zastanawiać po wpisie jednej z mirabelek. Ogólnie jestem przerażona dzisiejszymi czasami, kiedyś to była podstawa. A teraz księciuniom się w dupach poprzewracało, bo mają s--s na pierwszej randce i przestają się starać.

#zwiazki
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czylipapryka: kurde moja pierwsza randka z obecnym chlopakiem to ja go zabralam zaplacilam i dalam mu opcje na piwko sama prowadzac, bo alurat byl dzien chlopaka, zalezy mi na nim i chcialam mu sprawic przyjemnosc i nie wiem czemu musi to isc tylko w jedna strone; normalnie zrzucamy sie na pol a on mnie zabierze gdy bedzie przy kasie a ja nie albo z jakiejs okazji mojego swieta :D btw
  • Odpowiedz
@czylipapryka Relacja pomiędzy osobami musi działać w dwie strony. Ty musisz coś dać i on. Obydwie osoby muszą być zaangażowane aby związek działał i relacja przebiegała pomyślnie, a nie że ty tylko przychodzisz wyglądać i pachnieć. Lecisz na #czarnolisto za bycie księżniczką.
  • Odpowiedz
@czylipapryka: jeszcze wam sie nie znudziły te niedorobione zarzutki? Brawo zdenerwowałaś kilkadziesiąt stulei potwierdzając ich z-----y światopogląd. Gratulacje.

O ile to nie właśnie stulej za różowym paskiem...
  • Odpowiedz
pamiętam jak dziś zabrał mnie na p--o i zapłacił za mnie. Ale to nie dlatego, że mam takie podejście jak Ty, po prostu byłam jeszcze kilka miesięcy niepełnoletnia xD


@k___b: bagiety już jadą xD
  • Odpowiedz
  • 0
@czylipapryka ma pokazywać że mu zależy portfelem? A jeśli tobie po pierwszym spotkaniu nie będzie się podobać i nie będziesz chciała się więcej spotykać to nic nie stracisz a on ma stowe zmarnowana. Od pierwszej randki powinnaś pokazać że jesteś normalna a nie ze czegoś wymagasz już na wejściu
  • Odpowiedz
@Daktyloskopia: ona tu pisze o pierwszych. Ile to jest? 5?, 10?, 15?
A co jeśli chłopak studiuje i nie śmierdzi groszem? Kobiety nie znajdzie

Po drugie co oznacza że można w późniejszym etapie coś postawić chłopakowi?
  • Odpowiedz