Wpis z mikrobloga

żenua.

IMO to nie jest miejsce na takie teksty.
To (celowo mocno przesadzając) jakby sobie na tyłku wytatuować podobne mądrości - po prostu NIE.
  • Odpowiedz
  • 0
@m4rciniak: Już lepiej na tyłku bo nikt tego nie widzi i nie jest to Twojw miejsce pracy , chyba ze ktoś tyłkiem zarabia no ale to już wyjątki.
  • Odpowiedz
@molom: Jeśli wszelkie mniejszości mają prawo afiszować się swoim wyznaniem, orientacją etc. To ten typo jak najbardziej również ma. Idąc dalej już widzę jaki byłby ból jakbyś zamiast tego zdjęcia dał paradę równości z tym samym podpisem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@molom: widzę pofarzny ateista będzie uprawiał gimboateizm, bo hehe katole, to takie źmieszne iksdddd.
Dla mnie to żałosne jest takie #!$%@? się, pewnie jakby napisali salah alejkum, Hare kryszna czy coś po jidisz byś cichutko siedział, bo inne religie gut gut, tylko ten obrzydliwy katolicyzm jest fe i trzeba na niego nasrać?
Jesteśmy w Polsce, kraju o tradycji katolickiej. Więc takie napisy nie powinny nikogo dziwić. No ale, jak widać, niektórzy
  • Odpowiedz
  • 2
@buczubuczu: Tyle , ze ja jestem w pewnien sposób katolikiem ( do kościoła nie chodzę , pisma świetego nie czytam , no ale byłem ochrzczony i sie nie wypieram) i myśle ze hipokryzji tutaj próżno szukać . Skąd wiesz , ze szef pozwolił ? Może to jego prywatne auto. Dla mnie żałosne jest obnoszenie się z wiara w ten sposób . Gdybys poszedł do pracy daj my na to w biurze
  • Odpowiedz
  • 0
@molom

2k19

ludzie nadal do tego stopnia przejmują się tym w co wierzą inni ludzie że muszą o tym pisać w internecie.


()
  • Odpowiedz