Aktywne Wpisy

Qurvinox +60
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi

nieocenzurowany88 +213
Gdyby Polska awansowała i dostała Republikę Zielonego Przylądka w grupie, to by się wszyscy cieszyli i lekceważyli, a potem byśmy dostali na p---ę i by było słynne "niestety". #mecz





#wonziu
źródło: comment_AeIcYWMg6LqiRpmqivTTKfrvV2D6JPGc.gif
Pobierz