Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@URANUSs: Brałem rozwód. Min. ten sam powód. Niech kolega nigdy nie mówi, że wybaczył. Bo wtedy zdrada się nie liczy. I też mnie alimentami na siebie straszyła. Adwokatkę to rozbawiło. Jak jest zdrowa i może pracować tak łatwo alimentów nie dostanie.
@URANUSs: Swoją drogą żonka, też niezłe #!$%@?, pomijając zdradę, to po takim czymś normalna osoba chowa głowę w piasek i żałuje za swoje grzechy a taka ludzka glizda jeszcze ma jakieś roszczenia. Co za #!$%@?ństwo.

Skąd wy bierzecie te suki? Nie widzicie, że to złe osoby są na pierwszy rzut oka?
Obecnie siedzę w domu z dwojka dzieci - pracuje piszac teksty, rysując, dziergajac. Ucze sie nowych rzeczy. Czy by były dzieci, czy nie w domu i tak musisz sprzatac, gotowac.

Nie rób z kobiet ułomnych...

@NIEKONWENCJONALNA Gdzie się podziewają takie kobiety jak Ty?
@Mihuh: jest masa takich kobiet. Nie zadają się z takimi jak opisujecie. Mnie cos takiego brzydzi... Ja rozumiem ze kobieta lubi jak facet dba, ale do cholery na swoje tampony moze zarobic sama. Kobieta powinna coś robić dla siebie. Potem szukam kolezanki i kazda gada tylko o "Na wspolnej" lub kupie dziecka..