Wpis z mikrobloga

Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W drugim głosowaniu odpadła Bethesda uzyskując (56.10% głosów na NAJGORSZEGO producenta.

Lecimy dalej, pamiętajcie, głosujemy na NAJGORSZEGO spośród tych którzy pozostali. Plusujących ten wpis zawołam do następnego głosowania.

#steam #gry #glupiewykopowezabawy #origin #globaleliteshop
Pobierz G.....p - Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W ...
źródło: comment_fUOdhezKeliPD8qVlooIPPJsAptEnPYS.jpg

NAJGORSZY PRODUCENT TO:

  • CD PROJECT RED 7.8% (280)
  • ROCKSTAR 2.3% (84)
  • PARADOX 4.0% (145)
  • UBISOFT 56.9% (2043)
  • BLIZZARD 14.7% (526)
  • EPIC GAMES 6.4% (230)
  • TECHLAND 4.6% (166)
  • SONY 3.2% (115)

Oddanych głosów: 3589

  • 67
@bartt345: @MartinCh: ja ci powiem czemu na ubisoft bym zagłosował (ale zagłosowałem na Blizzard), taki rainbowsix w którego mam te 300h, system rankingowy dalej w wiecznej becie, co 3msc wypuszczają OP operatorów by ludzie kupowali season passy(SS ma 2tyg wcześniej tych operatorów za free, bez SS musisz nagrindować na nich 50'000 punktów gdzie z jednego rankeda masz z 300-500 pktów) by potem ich znerfić. R6 dobra gra, ale przez tyle
@MartinCh: no odpadnie, bo właśnie taki jest efekt jak jakaś firma prowadzi #!$%@? politykę przez lata - to nie jest tak, że następuje poprawa i ludzie od razu zmienia zdanie. I dobrze, bo przynajmniej dalej będą się starać a nie srać klientowi do gardła.
Do tego wiele gier mimo, że można uznać za "dobre" zalicza regres w stosunku do swoich starszych odsłon, jest robiona po łebkach, na starych zasadach (patrz Far
@guest: Nie jestem w temacie R6, więc nie wypowiem się. Z twojego opisu wynika, że zgodnie z obecnym trendem masz do wyboru kupno lub wieczny grind. Co ciekawe Rockstar robi dosłownie to samo a nawet gorzej z GTA:Online i ma status dobrego producenta, bo nim jest w mojej opinii i Ubi też.
@MartinCh: jak mi się Wiedźmin 3 nie spodobał to przynajmniej nie wsadzili tam mikrotransakcji. Wszystko masz dostępne w podstawce bez udziwnień. Z opinii innych widać, że dodatki to też nie były wycięte z gry przed premierą. A kto tak wsadza exp boostery do swojej AAA gry i każe za nie płacić? No nie wiem, może Ubisoft właśnie xD
@MartinCh: Ja hejtuje Ubi, bo jadą ciągle na tym samym. Gry może nie są najgorsze i widac, że nawet się starają, ale nie wnoszą nic ciekawego. Ciagle to co sie sprzedaje i boja sie zaryzykowac. Dlatego sa nudni i dlatego musza odpasc.
Oczywiscie w tym zestawieniu sa inni producenci ktorzy jada na tym samym i sa nudni, ale maja mniej gier, dlatego odpadna pozniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@MartinCh: ba, cała gra to opcjonalny zakup, dlatego skończyłem je kupować na AC3, co jest przykre bo 1 naprawdę mi się podobała. Już mobilne gry mniej lecą w #!$%@?.

@Exxan ładnie się nam pan przedstawił xD