Wpis z mikrobloga

Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W drugim głosowaniu odpadła Bethesda uzyskując (56.10% głosów na NAJGORSZEGO producenta.

Lecimy dalej, pamiętajcie, głosujemy na NAJGORSZEGO spośród tych którzy pozostali. Plusujących ten wpis zawołam do następnego głosowania.

#steam #gry #glupiewykopowezabawy #origin #globaleliteshop
Pobierz G.....p - Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W ...
źródło: comment_fUOdhezKeliPD8qVlooIPPJsAptEnPYS.jpg

NAJGORSZY PRODUCENT TO:

  • CD PROJECT RED 7.8% (280)
  • ROCKSTAR 2.3% (84)
  • PARADOX 4.0% (145)
  • UBISOFT 56.9% (2043)
  • BLIZZARD 14.7% (526)
  • EPIC GAMES 6.4% (230)
  • TECHLAND 4.6% (166)
  • SONY 3.2% (115)

Oddanych głosów: 3589

  • 67
@ruszka: Skoro głosujemy na całokształt to tym bardziej CDPR powinni odpaść na wczesnym etapie gry. Na koncie mają mocno przeciętnego pierwszego Wiedźmina, nieco lepszą kontynuację i bardzo dobrą część trzecią. Poza tym jakaś mobilna MOBA osadzona w realiach... Wiedźmina, która okazała się niewypałem i karcianka f2p, na którą nie mają pomysłu. Albo weźmy taki Techland, który poza serią Dying Light i Dead Island wyprodukował tonę niskobudżetowych średniaków, o których nikt nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotolazik: tak, najlepiej zarabiającą grę w historii, a co? Wybacz ale nie popieram hejtu na fortnite, bo to dobrze zbudowana i prowadzona gra która zmieniła rynek gier na zawsze. Hejtuja to głównie dzieciaki mówiąc że grają w to dzieciaki bo chcą się poczuć doroslej chyba ;) I jak osobiście grałem w fortnite 10min tak uważam go za bardzo dobra grę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anteras: gram od dwóch lat w rainbowa i raz użyłem tego bostera bo za friko dostałem. Nic to nie zmienia w rozgrywce po prostu szybciej dostajesz kasę na skiny albo postacie.