Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po prostu mam dość, zrobiłem wszystko co radzili mi ludzie.
Poszedłem na siłownie
Byłem u fryzjera
Skorzystałem nawet z rad stylisty
Byłem u psychologa
Byłem u dermatologa
Studia skończyłem
Mam pracę i nawet nieźle zarabiam, pracuje w zawodzie
Mieszkam samemu
Mam samochód
Mam zainteresowania
Uprawiam sport regularnie
I tak nadal nie dostaje żadnego zainteresowania od kobiet, jedyne co dostałem to friendzone.

Prosze, co jeszcze mogę zrobić, mam już tego dość, nie widzę żadnych efektów mojej pracy
Nie chce słuchać #!$%@? przegrywów o tym że nie da się nic zrobić(mam 162 wzrostu, możecie sobie oszczędzić żarty z fikołkami). Chce z tego wyjść, zobaczyć jak to jest gdy ktoś cie akceptuję i nawet nie powiem że kocha, po prostu jest z tobą.
Mam 28 lat i nigdy nie byłem z kobietą. Próbowałem zagadywać w barach i w pubach ale nigdy nie były zainteresowane. Na tinderze pratycznie zero dopasowań.
Chce to zmienić ale kończą mi się pomysły. Mój najbliższy kontakt z kobietą to z koleżanką którą poznałem przez znajomych na studiach. Byliśmy na kilku randkach za które oczywiście ja płaciłem, całowałem się z nią ale potem ona stwierdziła że nie szuka teraz nikogo. Kilka tygodni później miała chłopaka. To było z 3 lata temu i od tego czasu żadna kobieta nie chciała nigdzie ze mną wyjść.
Nie wytrzymuje już tego.

#pomocy #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #depresja #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Może spróbuj badoo, moi znajomi tam znaleźli zainteresowanie, a nie jest im blisko do bycia chadami. Ogólnie próbuj wszystkiego i się nie poddawaj. Rynek randkowania dla przeciętnego faceta hetero jest trudny, włącz sobie na tinderze opcje że szukasz panów i zobaczysz że zainteresowanie jest :p. Nie raz widzę chłopaków 2/10 z dziewczynami i im się jakoś udało, tobie też się uda. Powodzenia!
  • Odpowiedz