Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po prostu mam dość, zrobiłem wszystko co radzili mi ludzie.
Poszedłem na siłownie
Byłem u fryzjera
Skorzystałem nawet z rad stylisty
Byłem u psychologa
Byłem u dermatologa
Studia skończyłem
Mam pracę i nawet nieźle zarabiam, pracuje w zawodzie
Mieszkam samemu
Mam samochód
Mam zainteresowania
Uprawiam sport regularnie
I tak nadal nie dostaje żadnego zainteresowania od kobiet, jedyne co dostałem to friendzone.

Prosze, co jeszcze mogę zrobić, mam już tego dość, nie widzę żadnych efektów mojej pracy
Nie chce słuchać #!$%@? przegrywów o tym że nie da się nic zrobić(mam 162 wzrostu, możecie sobie oszczędzić żarty z fikołkami). Chce z tego wyjść, zobaczyć jak to jest gdy ktoś cie akceptuję i nawet nie powiem że kocha, po prostu jest z tobą.
Mam 28 lat i nigdy nie byłem z kobietą. Próbowałem zagadywać w barach i w pubach ale nigdy nie były zainteresowane. Na tinderze pratycznie zero dopasowań.
Chce to zmienić ale kończą mi się pomysły. Mój najbliższy kontakt z kobietą to z koleżanką którą poznałem przez znajomych na studiach. Byliśmy na kilku randkach za które oczywiście ja płaciłem, całowałem się z nią ale potem ona stwierdziła że nie szuka teraz nikogo. Kilka tygodni później miała chłopaka. To było z 3 lata temu i od tego czasu żadna kobieta nie chciała nigdzie ze mną wyjść.
Nie wytrzymuje już tego.

#pomocy #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #depresja #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 88
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Problem jest zapewne w twoim wyglądzie lub charakterze. Mniejsza ze wzrostem, on nie jest taki ważny, jak to na mirko zwykło się mówić. Skoro byłeś u dermatologa, to miałeś jakieś problemy. Pewnie ignorowałeś je przez dłuższy czas swoich studiów, szkoły średniej (nie tylko te ze skórą). Myślę, że miało to wpływ na charakter, który teraz, w wieku 28 lat, ciężej zmienić niż za młodu. Ale wszystko da się zrobić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim przestań się aż tak starać. WTF z tym stylistą itp. Weź pod uwagę że może szukasz w złych miejscach. Związek zazwyczaj rozpoczyna się od niezobowiązującej rozmowy o pierdołach w przypadkowych miejscach. Spróbuj może rozejrzeć się w swoim bliższym otoczeniu: sąsiedztwo, sklep gdzie najczęściej robisz zakupy i na Boga, usuń konto na tinder.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro się całowaliście, a potem dała Ci kosza, to podejrzewam, że chodzi o Twój charakter. Może jesteś zbyt mało pewny siebie i nie prowadziłeś tej relacji.
Dziewczyny wbrew pozorom najłatwiej poznać na ulicy. Zaczepiasz taką, mówisz, że spodobała Ci się, jakaś miła rozmowa w stylu "wyglądasz na zdziwioną, nikt ciebie nie zaczepił na ulicy?" parę minut na poznanie, wymieniasz się kontaktem, wieczorem chwilę popisać, umówić się na normalną randkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestań się starać i zacznij być dla nich arogancki. Zlej wszystkie swoje friendzony jak by były kumplami z podstawówki których jak widzisz to mówisz że trzeba się na piwo ustawić i więcej się nie odzywasz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj #!$%@?ów, którzy zaczną ci pisać, żeś mega desperat, parszywy ryj, że karyna po trzydziestce z dzieckiem z chęcią Cię przygarnie.

Skoro odfajkowałeś wszystkie punkty, by stać się bardziej atrakcyjny wizualnie, czas przyjrzeć się wnętrzu. Może jest w Twoim zachowaniu coś, co odstrasza kobiety? Może widać po prostu Twoją desperację albo jesteś tzw. człowiekiem-bluszczem?

Kontakty z kobietami najlepiej zaczynać na neutralnym poziomie i dopiero to przekuwać w coś więcej, większość bab omija facetów, którzy na portalach czy gdziekolwiek zaznaczają, że szukają miłości czy związku - każdy tego szuka, ale tu jest obawa, że ma się do czynienia właśnie z desperackim szukaniem. Mam kolegę, który aż tym śmierdzi, ale jednego nie mogę mu odmówić - jest mega konsekwentny, pozarejestrowany we wszelkich możliwych portalach, chodzi na randki, na jakieś kółka zainteresowań, znalazł swoje zainteresowanie też i po prostu nie siedzi w domu, przynajmniej w
  • Odpowiedz
MocnyDaniel: Bary, puby, tindery to najgorsze miejsca na poważny związek, są to miejsca na samo ruchanie, a przy 162cm musiałbyś być w top 1% uspołecznionych ludzi.

Bardzo dobrze, że o siebie dbasz.

Normalnie poznawaj ludzi, najlepiej przez znajomych znajomych czy wspólne zainteresowania.
  • Odpowiedz