Wpis z mikrobloga

Szukam profili aluminiowych najlepiej 10x6m i 8x3,5m o przekroju ok 100x100mm (lub delikatnie mniejsze) dostałem ofertę od itema na 27k ktoś wie gdzie mogę dostać coś podobnego w lepszej cenie? Albo jakiś zamiennik wytrzymały na warunki zewnętrzne i na obciążenie tych belek masą ok. 100kg myślałem też o dwuteownikach heb ale te też drogie i ciężkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#produkcja #budownictwo #konstrukcje #inzynieria

dziubeQ - Szukam profili aluminiowych najlepiej 10x6m i 8x3,5m o przekroju ok 100x100...

źródło: comment_9aiy69r6xDjQZJddLe9nJON4Aun3oUw9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@dziubeQ: to są całkiem drogie materiały.. Dobrze, by było żebyś zagadał z firmą, gdzie budowane są maszyny w oparciu o system profili aluminiowych. Wtedy byś miał dobrą cenę.. Przy tak "jednostkowym zamówieniu" cena będzie wysoka... a do czego Ci aż 100x100??
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Maciejo94 w sumie to nie spodziewałem się takiej ceny i brałem pod względem ugiecia przy obustronnym zamocowaniu. Teraz jak zobaczyłem koszty to będę musiał przeliczyć czy da się mniejsze i zapytać jak to się zmieni cenowo.
  • Odpowiedz
Albo jakiś zamiennik wytrzymały na warunki zewnętrzne i na obciążenie tych belek masą ok. 100kg myślałem też o dwuteownikach heb ale te też drogie i ciężkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dziubeQ: Może po prostu zwykły profil kwadratowy 100x100x4 lub 100x100x6 z PA38 po 16,50 za kg?
  • Odpowiedz
@dziubeQ: Normalnie są w hurtowniach 4m albo 6m, może da się zamówić 12m ale przy małych ilościach może być ciężko. Zadzwoń do lokalnej hurtowni Alu to będziesz szybciej wiedział.
  • Odpowiedz