Wpis z mikrobloga

@Kielek96: do niektórych osób w internecie nie dociera, że tłumy na marszu wynikają z tego, że serio tym zaufaniem się gość cieszył. Kogo ze znajomych mieszkających w Gdańsku nie spytam, to mają dobre doświadczenia z Adamowiczem, ale przyjdzie ci taki oszołom, którego światopogląd budują wyłącznie pełne nienawiści prawicowe portale i nazywa Adamowicza "antypolakiem i bardzo złym człowiekiem" nie mając z człowiekiem żadnego kontaktu ( _) I nie chodzi
@Kielek96: ścieżki rowerowe, kanał i tunel pod Martwą Wisłą, most zwodzony na Wyspę Sobieszewską, czy wymiana taboru autobusowego i dużej części tramwajowego. Można wymieniać też zbudowane boiska, szkoły, czy baseny, ale wiadomo, że duża część powstała by i tak niezależnie od tego, kto byłby prezydentem. Było też parę wpadek i komunikacja miejska nie działa zawsze perfekcyjnie, ale w Gdańsku przede wszystkim żyje się dobrze i czuć to, że Adamowicz chciał sprawić
@Kosedek: również nie rozumiem tego najazdu na komunikację miejską, czasami wydaje mi się, że ja korzystam z jakiegoś zbiorkomu w równoległej rzeczywistości. Wcześniej korzystałem z tramwajów/autobusów, obecnie korzystam z PKM/SKM. Według mnie działa to bardzo sprawnie, na tyle, że w zasadzie zrezygnowałem z samochodu na dojazdy do pracy.

@magzsza: od siebie bym dorzucił rozwój siatki drogowej w mieście na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat: nowa Słowackiego (kiedyś to był jeden wielki