Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zmniejszyć libido..?

Jestem singielką z wyboru, po bardzo ciężkim związku nie zamierzam już zaufać żadnemu facetowi i wybrałam całkowicie samotne życie. Każdą propozycję poznania kogoś odrzucam. Ostatni raz seks uprawiałam ponad dwa lata temu (bardzo słaby).
Nie wiem czemu ostatnio (od kilku tygodni) jestem tak napalona, ze ledwo funkcjonuje. Jestem ciagle podniecona, przerabiam w głowie różne wyobrażenia, fantazje, co nie pozwala mi się skupić na pracy. Masturbuje się jakieś 3-5 razy dziennie (w tym raz dziennie w pracy), nic nie pomaga żeby rozładować to napięcie. Co robić? Czuje się jak chora.
Seks z facetem, nawet przygodny, odpada, brzydzę się. Jakieś leki, #narkotykizawszespoko ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 59
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu ostatnio (od kilku tygodni) jestem tak napalona, ze ledwo funkcjonuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: Temu, że próbujesz wyprzeć jedną ze swoich podstawowych potrzeb. Gdybyś się starała odwrócić uwagę od swojego "problemu" przez znaczne zwiększenie aktywności fizycznej czy poświęcenie się czasochłonnemu hobby, to mogłabyś normalnie funkcjonować, a brak seksu byłby tylko dyskomfortem.

Co robić?

Znajdź sobie faceta
  • Odpowiedz
@Milady88: mi pomoglo bardzo do tego zmiana diety wykluczylem czerwone mieso jem wiecej ryb i troche kurczaka :) + ziolo wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kobiecy tylek dla mnie jest tak samo sexi teraz jak babka z piasku xD
  • Odpowiedz