Wpis z mikrobloga

#emigracja #uk

Siema czy ktoś kto siedzi w jukeju wie na jakie kursy isc aby zarabiać więcej, podnieść swoje kwalifikacje.
3 lata temu zdawałem jakieś skills for life lvl 2 ,tak aby komunikatywnie coś rozmawiać.
Obecnie siedzę tutaj parę lat w gownopracach na magazynach gdzie płacą ci minimalna albo trochę więcej za takie pieniądze to można odkładać żyjąc na pokoju, ale człowiek starszy chciałby nawet studio flat to koszty życia to jest dramat za 1400£ tyle mam na miecha xd
Mieszkam na południu gdxue cena za studio 700£
Nie mówiąc o taxie, insurance,opłatach i życiu ,za takie pieniądze nie da się tu żyć, gdybym miał dziewczynę to fakt za minimalną można w dwoje przetrwać ale samemu zapomnij.
Ktoś może z północy UK ,jak tam wygląda życie i ceny
  • 6
@SuperBieda1991 napisz, co konkretnie chciałbyś robić, to Ci się doradzi, jakimi kursami się zainteresować.
A pierwsza moja rada brzmi, jak chcesz się dalej utrzymywać z "gownopracy", to przenieś się do Yorkshire (tylko nie Leeds czy York, bo tam jest drożej) - tam będziesz mógł wynająć one bedroom flat za ok. 400f miesięcznie.
Nawet mógłbym na cieciowie robić, angielski mam komunikatywny wątpię aby płacili mniej niż gdzie teraz siedzę,chciałem spróbować na spawacza ale zawsze słyszę że mają full kandyantow w collegu.
Mogę zdać uprawnienia na reach trucka,forklifta ale chyba to gówno zmieni bo tak stawki mi to nie podniesie.
O kuhwa 400 f za one bedroom XD
Tutaj za 400 f to nawet pokoju nie znajdziesz,bo biorą 110 na tydzień.