Wpis z mikrobloga

Ile mieliscie padow od zakupu konsoli? Bo to co sie u mnie #!$%@? to jest niepojete. Zawsze szanuje sprzet, jak sie #!$%@? to na kontrolerze sie nie wyzywam. Pare dni temu spadl mi z lozka z wysokosci 30 centymetrow i juz problem z wibracjami. #!$%@?, moge grac bez nich. Teraz gram mecz i cos moi dziwnie mocno podaja. Patrze, r1 nie odbija... No #!$%@? mac. Cos tam poruszalem, niby jest ok, ale czuje, ze zaraz i tak trzeba bedzie kupowac nowy. Konsola od lipca. Pol roku na pad to duzo?

#ps4 #fifa19 #fut
  • 20
  • Odpowiedz
@Delo: kupiłem konsole w lutym 2015. Od tego czasu mam 3 pady. Wszystkie dzialają. Tylko jeden ten co był w zestawie musiał mieć wymieniana gumkę pod r2 bo się wytarła
  • Odpowiedz
@Delo: Pad od Xboxa 360 wytrzymał mi 5 lat i jak wymieniałem na nowy to dalej był sprawny. Upadł kilka razy, bez żadnych uszkodzeń.
  • Odpowiedz
@Delo: Mój od X1 też jest #!$%@? problematyczny, teraz czekam aż mi przyjdą guziki LB RB. Z 360 grałem w #!$%@? długo, na kablu aż w końcu się coś oderwało, polutowałem, ale później znowu to samo. Teraz z X1 wytrzymał może ponad rok.
  • Odpowiedz
  • 1
@Delo mam 7 padów

4 wykonczylem przy fifie. Wbite analogi. Nadają się na dawce organów.

Teraz córka ma swój
Żona ma swój

I chowają przede mną xD
  • Odpowiedz