Wpis z mikrobloga

haha gość dba o wygląd a piwniczaki od heterosexual mens fashion zarzucają bycie tęczowym. Ehhh i jak ma być dobrze


@Cavaron: Czy zawsze ktoś kto dba o wygląd musi to robić znieiweściale?
  • Odpowiedz
@Finesta: Bardzo dobrze wyglądasz i w sumie mi się taki styl również podoba.

Dlaczego więc tak się nie ubieram(aktualnie)? Prozaiczna przyczyna: taki strój jest dla mnie za zimny a nie cenię mody wyżej nad zdrowie.

Serio, nie umiałbym w zimę chodzić ani rozpięty ani bez kaleson ani tym bardziej bez czapki.

A teraz pytanie do Mirków, linki/pic relejted mile widziane: jak się ubierać bardzo ciepło i jednocześnie stylowo, żeby wyglądać,
  • Odpowiedz
@Finesta: Kurczę, chciałbym dobrze wyglądać w takim ubraniu. Powiem Ci tak:

Jestem takiej samej postury, ale jakbym założył takie buty bardzo ładne zresztą, to bym się bał wyjść na dwór bo bałbym się że jestem za bardzo #!$%@? i się ludzie będą ze mnie śmiali ;( mam chyba dość niską pewność siebie. Musisz być moim cumplem wtedy szybko nabędę odwagi żeby ubierać się tak jak chcę ;D

Ja nacodzień raczej
caribbean - @Finesta: Kurczę, chciałbym dobrze wyglądać w takim ubraniu. Powiem Ci ta...

źródło: comment_CQyC5hEaln3y4Hb7lEDf6HJf5vDE6Hmz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bał wyjść na dwór bo bałbym się że jestem za bardzo #!$%@? i się ludzie będą ze mnie śmiali


@caribbean: To gdzie ty mieszkasz Mirku, w jakiejś Białej Podlaskiej? Ubieram się tak na co dzień i nikt nie daje #!$%@?. #wroclaw here

@Shatter: O, jest głos eksperta. Temat można zamknąć xD Minimalistyczne, schludne buty o tradycji sięgającej kilkunastu dekad nazywasz damskimi...
  • Odpowiedz
@Finesta: siema ziomek. Płaszcz fajny. Ładny krój. Te kieszenie dolne mi się nie podobają ale to detal. Spodnie imo ja akurat mam #!$%@? i powinny być bardziej przyległe ale tylko na dole. Buty. Zdecydowanie. Jak połysk to czerń. Jak brąz to bardzo ciemny zamsz. W ZARA teraz maja taki model. Możesz zerknąć ba stronie. Jeszcze pasek. Zbyt mocno rzucająca się klamra przy tym zestawie.

Poza jest trochę dziwna taka jakaś
  • Odpowiedz
Serio, nie umiałbym w zimę chodzić ani rozpięty ani bez kaleson ani tym bardziej bez czapki.

A teraz pytanie do Mirków, linki/pic relejted mile widziane: jak się ubierać bardzo ciepło i jednocześnie stylowo, żeby wyglądać, a niech będzie, chadowo?


@PrinsFrans: wystarczy dobrej jakości sweter np. wełnainy i nie będzie Ci zimno.. kalesony do takiej stylizacji możesz dorzucić.. jak płaszcz jest też nie z tektury a z czegoś normalnego to możesz
  • Odpowiedz
@PeterFile: Ja mam takie coś, że ja sobie często lubię dobrze zjeść tzn. do oporu(mogę np. na raz zjeść 3 duże schabowe), a i tak zawsze ważę plus minus 70 kg. No choćbym codziennie pizzę jadł i po parę kotletów- 75 kg to mój max.
Może to?
Krążenie- dopytam lekarza przy najbliższej okazji.

Co do płaszcza to do niego taki wełniany swetr z dekoltem czy taki pod szyję (na końcu
  • Odpowiedz
A teraz pytanie do Mirków, linki/pic relejted mile widziane: jak się ubierać bardzo ciepło i jednocześnie stylowo, żeby wyglądać, a niech będzie, chadowo?


@PrinsFrans: przecież wy już jesteście ciepli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Finesta: pytać na Wykopie o ocenę outfitu, to jak pytać żula o Bowmore - powie, że gówniany i nie to co dynks.
Tutaj albo prawilne mordeczki w joggerach, bluzach supreme i jakichś #!$%@? classic airflow superduper najkach, w których wstydziłby się wyjść ktokolwiek mający >15 lat, albo kolesie, dla których elegancki outfit to jeansy z nogawką z worka od ziemniaków, trzy rozmiary za duża koszulka polo sięgająca krańcem rękawa za
  • Odpowiedz