Wpis z mikrobloga

@PrinsFrans: krążenie i mała ilość mięśni może na to wpływać.. podobno bycie ulańcem nie pomaga na ciepłotę ciała, więc nie patrz w kierunku obżerania się xD

golf jest o tyle praktyczny, że można pominąć szalik, bo i tak po szyi nie będzie wiało, ale można dać jak ktoś lubi dodatki.
czapka to dosyć prosta i złożona kwestia, bo ważne żeby do ryjca pasowała, ale też nie była przesadzona przynajmniej w
  • Odpowiedz
@Finesta: Bo ja wiem, nie mój styl, dla mnie to w #!$%@? postarzająco wygląda, ale też nie mogę odmówić pewnej dozy elegancji tegoż stroju barwy wodnistej sraczki ;)
  • Odpowiedz
@PrinsFrans
Trzeba być przede wszystkim ubranym a nie przebranym. Pan powyżej jest właśnie przebrany i wyglada po prostu śmiesznie. Nie pasuje ten ubiór do jego sylwetki.
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny: Mi się na przykład podobają bardziej granaty/zielenie łączone z beżem. A wzięło się to z... zamiłowania do aut- połączenie granatowego lakieru, beżowej skóry i brązowego drewna to jedna z naj kombinacji.

@KrotkiSzpic: W sumie można by próbować coś podmalować. Też nie mam brązu niedźwiedzia. Ale jak ja byłem u barbera, to typ powiedział, że to jeszcze nie ten moment, że trzeba decydować ogolenie na zero vs repigmentacja.
  • Odpowiedz
@PrinsFrans: ta, taka czapka jest wystarczająca, bez jakichś sznureczków, napisów, rysunków czy innych #!$%@? pomponów, które do takiej stylizacji kompletnie nie pasują.
kolorystycznie to do karnacji musi przede wszystkim pasować, a co ze soba pasuje to tutaj z jednej stronki notka:


White: combines with everything, especially blue, red and black.
Beige: combines with blue, brown, emerald, black,
  • Odpowiedz