Wpis z mikrobloga

Podwójne standardy PiSu i miłość bliźniego katolików: Kaczyński nie uczcił minutą ciszy pamięci o zmarłym prezydencie Adamowiczu.
Mimo obecności w Sejmie, prezes PiS, Jarosław Kaczyński wraz z Ryszardem Terleckim i Beatą Mazurek nie uczcili minutą ciszy i nie odmówili modlitwy poświęconej zmarłemu prezydentowi Adamowiczowi. Chwilę po tym wkroczyli na salę sejmową.

#bekazkatoli #bekazpisu #patologiazewsi #neuropa #polityka #adamowicz #polityka
xandra - Podwójne standardy PiSu i miłość bliźniego katolików: Kaczyński nie uczcił m...

źródło: comment_EURiCDP8kaMKaMv7rf4e2KUIFrFhIWuG.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale w takiej sytuacji po prostu ręce opadają.


@xandra: No ale chyba to jest zgodne z postulatami świeckiego państwa? Won z religią w szkołach, z krzyżami w miejscach publicznych, pomnikami oraz modłami w sejmie
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Owszem, ale skoro już modlili się za deszcz to skoro modlili się teraz za zamordowanego człowieka pierwszy sekretarz powinien na sali być i się modlić.
  • Odpowiedz
Podwójne standardy PiSu i miłość bliźniego katolików


@xandra: A te twoje PO czy Nowoczesna ile razu uciekało z tej sali? Nawet ostatnie zaproszenie Prezydenta oszczali więc wiesz, taki nie za mondry ten twój wpis.
  • Odpowiedz
@4x80: Ale ja nie jestem za PO, Nowoczesną, Kukizem czy innymi, ja jadę po każdym, ale takiej hipokryzji, kumoterstwa, nepotyzmu i kolesiostwa jak w PiS nie ma nigdzie.
  • Odpowiedz
@xandra: Kaczyński zaliczył wtopę, ale jak to jest że modlitwa zmowiona, przecież sejm miał być świecki i połowa ludzi która chce usuwać krzyże, kościoły itp teraz się modli? Jprd i niech ktoś mi powie że to jest normalne. Falszywce, hipokryci
  • Odpowiedz