Wpis z mikrobloga

Mirki, gdybyście mieli do wyboru Wrocław i Katowice, to do którego z miast uderzalibyście za pracą? Mam dwie oferty w zawodzie, płaca na start podobna (około 2500 netto na okresie próbnym + ewentualne nadgodziny, dalsze perspektywy raczej dobre) i zastanawiam się co robić. Za ten hajs muszę wynająć jakiś pokój, utrzymać się i coś odłożyć. Za Wrocławiem przemawiają głównie znajomi, Katowice to pewnie tańsze utrzymanie? A może się mylę?

#wroclaw #katowice #pracbaza
  • 36
  • Odpowiedz
@Kroos123: Katowice i mieszkanie w jakimś mieście ościennym (Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Sosnowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Z tych miast do centrum Katowic dojedziesz szybciej niż z ekskluzywnych dzielnic typu Poldesie, Ligota, Piotrowice itp.
  • Odpowiedz
@Kroos123: Zdecydowanie Katowice. Wrocław to jakiś zlepek miliona bezpłciowych ludzi i architektury, gdzie w każdą możliwą zabytkową kamienicę pcha się szkło i robi się z tego galerię handlową.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kroos123: ja wybrałem Katowice, i powiem szczerze że jestem zadowolony, dużo fajnych miejsc pracy, a najbardziej przemawia do mnie brak dużej ilości turystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz