Wpis z mikrobloga

#gdansk #zamach #jakwchlewie #patologiazewsi #patologiazmiasta

Co chwilę ktoś wrzuca screeny, gdzie patolskie mordy przyklaskują zabójcy Adamowicza.

Jeśli któraś z takich osób to czyta - pamiętacie jak po którymś zamachu (bodajże w Hiszpanii, albo w Londynie) pojawiały się w necie słowa poparcia muzułmanów dla zamachowców? Jesteście k---a tacy sami, jak oni.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlapka: no tak mają przecież wspólnego wroga "lewaków" (tj. wszystkich ludzi którzy nie myślą tak jak oni). Kiedyś Korwin nawet pisał coś w stylu że prędzej dogadałby się z islamską niż "lewacką" Europą.
  • Odpowiedz
@galicjanin:

Gdy mam dwie opcje: sojuszu z lewakami przeciwko islamowi lub z islamem przeciwko Lewicy, zdecydowanie wybieram to drugie.

Wiara zmieni formułę, ale życie przetrwa. Kraje zlaicyzowane długo nie pociągną. Jestem absolutnie przekonany, że Panu Bogu jest kompletnie obojętne, czy ludzie oddają Mu hołd, zakładając kapelusz, czy przeciwnie – zdejmując go; czy klęczą, czy biją czołem pokłony, czy może kiwają się przy ścianie, czytając Osiemnaście Błogosławieństw. To oczywiście ważna
  • Odpowiedz
@ediz4 Co wykorzystywać? Pisałem powyżej że skrajne lewactwo to samo. Poza tym wg mnie to inna skala, jakieś Grażyny z Kod a kilkadziesiąt tysięcy zwolenników MW czy ONR którzy najchętniej pół kraju by powiesili to co innego.
  • Odpowiedz
@czlapka: Taa. ONR to co nie ma nawet 0,1 % poparcia. Inna skala bo sobie to tak wizualizujesz - jeśli masz otwarty umysł to wystarczy poszperać. Wejdź na twittera Dudy, Szydło czy chociażby tej kobiety od kukiełek której wprost życzą śmierci
  • Odpowiedz
@ediz4 Nie mówię że po drugiej stronie debili nie brakuje. Na Twitterze faktycznie liczba dzbanow z przeróżnych opcji zadziwia. Ale jednak w przestrzeni publicznej to jedna strona dominuje
  • Odpowiedz
@aksal89: To nie tylko cecha prawakoidów. Poczytałbyś komentarze po niedawnej śmierci Jolanty Szczypińskiej (posłanka PiS, jakieś powikłania po zabiegu medycznym chyba). Takie samo bagno, tylko z drugiej strony bariery. Chamstwo nie ma tylko jednej twarzy, to raczej ogólny trend.
  • Odpowiedz
@aksal89 hipokryzja w opór, a jak był news o zamachu europejczyka na ahmedów to wszyscy się cieszyli w komentarzach a najbardziej plusowanym było coś w tylu i bardzo k---a dobrze
  • Odpowiedz