Wpis z mikrobloga

@parostatek696: 100% racji, również gardzę takim plebsem, który wszystkie rozumy pozjadał i wszystko wie, w tym przypadku o samochodach (a ile pali, a ile do setki, a ile turbin ma ten ,czy sramten model, a który silnik lepszy itd), na które nidy nie będzie ich stać, tyrając przez całe życie na magazynie za 2 tysie, ale #!$%@? najwięcej komentują i sypią dobrymi radami tym, którzy kupili sobie autko za kilkaset tysięcy
@cwlmod: Miałem Beemki z R6 i V8 ale jak bym jeździł dłuższe trasy to z pewnością bym brał diesla i na pewno nie przejmował się, że jakiś koleś pomykający 20-letnim E36 uważa, że to słaby motor.
Swoją drogą to znam wielu takich miłośników V8, którzy wszystkim polecają branie fałki bo taka zajebista, a sami śmigają R4 w LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dewey: Żebyś się nie zdziwił :]

@saycool: > 20-letnim E36 uważa, że to słaby motor.

Łooooo to mnie zabiłeś. .....a nie to ty wyszedłeś na debila. Zawsze mnie zastanawiają takie głąby, które zarzucają mi coś w związku z moją beemką. Za 11 miesięcy mogę składać papiery na żółte blachy i po korekcie lakieru wystawiać na pokazach, a taki plebs będzie mi mówił, że się nie znam na autach. Skoro tak
@cwlmod: Tak się tylko wtrącę w kwestii diesli BMW. Trzeba pamiętać czym był dla BMW M57 i jak dobry był to silnik (w sumie to nadal jest, ale w nowych autach próżno go szukać). Nie zgodzę się, że on klekocze, a przecież to konstrukcja mająca 20 lat. Owszem, kultura pracy diesla i benzyny to dwie różne rzeczy i nic nie zastąpi dźwięku V8, ale R6 w dieslu czy benzynie brzmią bardzo
@saycool: > co nieco zrozumiesz

Nie zrozumiem bo nie jestem debilem, który uważa że jak kiedyś kupił szrota z V8 to nagle wielki mędrca się zrobił. Pewnie opuszczałeś lekcje jak kolega niżej.

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Z dziećmi, które boją się przekleństw nie rozmawiam. Zapytaj się lepiej neoplana co mysli o moich wpisać bo widać, że nie miałeś jeszcze lekcji z czytania CAŁEGO tekstu ze zrozumieniem.

@MariuszLowKick: Diesel zawsze będzie klekotał. Na
@saycool: Spoko. Twoja merytoryka na poziomie gówna tj:
-ma e36 więc nie ma racji
... daje świadectwo twojej ułomności. To że stać cię było na szrota z dużym silnikiem nie świadczy o niczym.

Zapraszam na moją osobistą listę idiotów wykopowych -> #czarnolisto
@cwlmod: Nadal nie rozumiesz chyba jak śmieszne są twoje rady.
Zapewne nigdy nie miałeś V8 do tego jeździsz samochodem w cenie roweru, a doradzasz wersję silnikową w BMW za kilkaset tysia. Mnie po prostu takie rzeczy śmieszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saycool: > Zapewne nigdy nie miałeś V8
I co z tego? Pojeździłem trochę cayenne turbo no i co z tego?

tego jeździsz samochodem w cenie roweru


No i co z tego? Trzeba mieć naprawdę pusty łeb żeby oceniać innych tylko po cenie ich auta.

a doradzasz wersję silnikową w BMW za kilkaset tysia


No tak #!$%@?, wiedziałem od pierwszego postu że mam do czynienia z osobą ułomną.
1. Stawia siebie ponad
@cwlmod: Dalej nie rozumiesz, a do tego błędnie wnioskujesz.

Nie postawiłem siebie wyżej od ciebie. V8 które posiadałem nie było szrotem. Prowadzić V8 miało możliwość pewnie bardzo wiele osób, ale co z tego?
Nie oceniam ludzi przez pryzmat posiadanego samochodu. Natomiast jeśli ktoś nie posiadał danej fury, a na codzień jeździ samochodem sto razy tańszym to jego rady są śmieszne.
Co z tego, że np. miałem okazje jeździć furami za niemal
Wczoraj widziałem 435d i myślałem że się porzygam jak ruszył gwałtownie spod świateł. Takie drogie auto a mocą nie szokuje


@cwlmod: ale co ma cie szokowac? Jechales kiedykolwiek jakims BMW z tym silnikiem? Ma 313KM i przyspiesza ponizej 5s do setki. 335i ma ledwie 7KM mniej a jest teoretycznie wolniejsze, praktycznie zazwyczaj rowne. Czego ty oczekujesz?
@Neoplan: To ja ostatnio sprzedałem samochód dziadkowi z chyba 30stego któregoś jak nie wcześniej (nie pamiętam dokładnie). Mówi, "panie ja to już słabo widzę, ale do sklepu trzeba czasem podjechać." ( ͡° ͜ʖ ͡°)