Wpis z mikrobloga

@emm_bee: Witaj na mojej osobistej liście idiotów -> #czarnolisto

A, no i 540i nie ma w RWD, nie w Touringu, a o nim tutaj rozmawiamy, taki model wybrał teść OPa.


@MariuszLowKick: Ja patrzyłem na sedan.

F10 nie słyszałem diesla


@MariuszLowKick: Może zachwyciłeś się autem za bardzo ale po przyzwyczajeniu się do niego słychać oj słychać. Ofc to nie jest tak jak w starych mercach ale to jednak nie szum
@cwlmod: Jeździłem kilkoma E46 i E36, E36 naprawdę lepiej się prowadzi. Mogłem rok temu kupić dobre 325i, ale wtedy nie szukałem tego auta i się zesrało, a była super baza, bez rdzy i ori lakier. Teraz za 15k miałbym je porobione na zicher, a obecnie nie ma nic w tej cenie i sensownym stanie. To będzie i tak auto weekendowe, jeżdżenie tym na daily mija się z celem.
Doucz się pacanie skąd pochodzi terkot diesla, a potem dyskutuj


@cwlmod: Zastanów się, dlaczego w mojej wypowiedzi zawsze pisałem benzyna z wtryskiem BEZPOŚREDNIM.

Otóż, nowoczesna benzyna z wtryskiem bezpośrednim posiada bardzo mocne CIŚNIENIE wtrysku, niekiedy bliskie samozapłonowi.

Terkot to wybuchy wtryskiwanej pod wysokim ciśnieniem mieszanki w warunkach wyższego sprężania. Nowoczesne benzyny mają potężne ciśnienie wtrysku i bardzo wysoki poziom sprężania, bo jest to ekologiczne i zwiększa efektywność spalania mieszanki.

Po prostu
Dopisywałem w odpowiedziach że chodziło mi o dźwięk, nie samo przyspieszenie.


@cwlmod: aa ok, nie czytalem twoich dalszych odpowiedzi do kogos.

Po drugie pokaz mi ile kosztuje i gdzie moge kupic m340i ;)

@callmemiro: Sam nie potrafisz wejść na stronę bmw i poszukać takich egzemplarzy? Ostatnio baza kosztowała chyba ponad 250k


@cwlmod: Wiesz co, mam wrazenie ze to ty nie potrafisz i nie masz pojecia o czym piszesz bo
Jeździłem M440i i wiem jak mogą brzmieć nowe beemki


@cwlmod: nie, nie jezdziles bo BMW takiego czekos poki co nie produkuje. Poza tym jesli 313 konne 435d cie moca nie szokuje to dopiero bjeda musi byc w 326konnym 440i skoro przyspiesza tak samo ;)
Po prostu nowoczesna benzyna stała się prawie dieslem.


@kupkesobieciagne: Nie do końca, ale to prawda że te małe niby super oszczędne silniki w małych autach chodząc tak samo jak diesel. Tu ci przyznaję rację.

niekiedy bliskie samozapłonowi.


@kupkesobieciagne: Tylko mazda się do tego zbliza

Ty, nie mając doświadczenia z nowymi drogimi samochodami,


@kupkesobieciagne: Ok tak sobie to tłumacz :) Nie chce mi się wymienić długiej listy aut jakimi jeździłem.
@kupkesobieciagne: Ok tak sobie to tłumacz :) Nie chce mi się wymienić długiej listy aut jakimi jeździłem.


@cwlmod: W takim bądź razie jesteś głuchy i ślepy na pracę mechaniczną pojazdów.

@kupkesobieciagne: Zachwycasz się dieslem jakby miał lepiej chodzić od benzyny. Chyba to ty tutaj szczególnie nie grzeszysz( ͡° ͜ʖ ͡°)


Znowu pokazujesz swój niski iloraz inteligencji. OWSZEM, zachwycam się 6 cylindrowym nowoczesnym dieslem, gdy obok
Tyle ludzi się na mnie nagle rzuciło że ciężko mi było trzymać wątek.


@cwlmod: Spoko, widze wlasnie. W sumie ja tez sie troche rzucilem ale to dlatego, ze:

te silniki nie maja zadnych 340 ani 360 kucy jak to sugerowales tylko 326KM (w konfiguratorze wszystko jest ;))

@callmemiro: Jak byś nie był laikiem to byś wiedział ile mocy miał ten model w zeszłym roku. X3 40i miał 360koni ku mojemu