Wpis z mikrobloga

@evilbadday: czyli ukrywają rzeczywiste przychody z odsetek? Ile ich mogą mieć naprawdę, skoro w raportach finansowych są wskazane? O ile zaniżają? I w jaki sposób, skoro można w banku sprawdzić, jakie naprawdę były? Czy bank też współpracuje?
  • Odpowiedz
@Koller: w sprzęcie medycznym, np. do walki z rakiem znajdują się materiały promieniotwórcze więc kto wie, kto wie, WOŚP może nawet tym handlować i nie zdawać sobie z tego sprawy xD
  • Odpowiedz
czyli ukrywają rzeczywiste przychody z odsetek? Ile ich mogą mieć naprawdę, skoro w raportach finansowych są wskazane? O ile zaniżają? I w jaki sposób, skoro można w banku sprawdzić, jakie naprawdę były? Czy bank też współpracuje?


@mossak: doceniam, że Ci się chce, współczuję, że najpewniej nic to nie da. "W Internecie jeszcze nikt nigdy zdania nie zmienił"...
  • Odpowiedz
@evilbadday: pytam się, bo się nie znam. Chciałbym wiedzieć, na którym etapie jest wałek. Dostają od ludzi 100 milionów w trakcie zbiórki. Co roku na sprzęt idzie więcej, jak kojarzę, bo mają odsetki i mają dodatkowe wpłaty. Więc chciałbym wiedzieć, gdzie jestem okradany.
  • Odpowiedz
@mossak: na jego wypłaty itp on kłamał że nic nie zarabia, sprzęt który kupuje niekoniecznie musi tyle być warty. Takie rzeczy sprawdza rewident, ale to też nie jest tak że nie da się go oszukać, samego rewidenta już nikt nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@Lipathor: a to ty nie wiesz ile on zarabia, wystarczy spojrzeć co ma. Myślę że po tacie komuniście tyle nie odziedziczył. I tu nie chodzi o to że mu zazdroszczę ja go podziwiam i to bardzo, co nie zmienia faktu że mógłby przestać kłamać. Ja bym mu i nawet 30tyś miesięcznie nie żałował byle by nie było to robione w tak pokrętny sposób
  • Odpowiedz
@Lipathor: no jak nie mówię. Zobacz ile on zarabia. Ty jakiś niedorozwinięty jesteś? Jego płaca nie jest rynkowa każdy urząd skarbowy mógłby to podważyć gdyby chciał, oni nawet mają widełki prostytutek a co dopiero grafików.
  • Odpowiedz
Ja wiem. Organizować zbiórkę przy wsparciu TV. Ciąć koszty na ochronę i zabezpieczenie albo mieć od zaprzyjaznionych polityków.

Zastanawiałem się jak to możliwe, że w Skandynawii nie organizują takich zbiórek a ludzie tam dużo chętniej dają pieniądze potrzebującym. Koszty zjadłyby zbiórkę...
W Polsce udawało się wiele lat. Była "darmowa" ochrona policji, straż pożarna. Miasta nie zapłacą za dobrą ochronę bo wyborcy im nie darują zabrania kasy komu innemu. Koniec imby ...
  • Odpowiedz