Wpis z mikrobloga

@dyskotekowy__rabin: od pisowskich trollow mnie wyzywa no nie wierzę xD bo zależy mi na transparentności. Problem jest taki że w sądy ja w polsce nie wierzę składać zawiadomienie płotka na molocha też nie ma sensu. To że kradnie na oczach wszystkich i ma aprobatę mediów jest wystarczającym dowodem na bezsilność tego kraju. Zarabia wraz z żoną nierynkowe kwoty i zamiast to rozbić na prowadzenie wośp oraz grafikę i jego żona
  • Odpowiedz
@dyskotekowy__rabin: poczytaj moje wpisy z kiedykolwiek ja jestem za korwinem/narodowcami/aborcją/antyklerykał xD myślałem że ty trollujesz a nie jesteś tak głupi, i uznałem że zrobię to samo... pomyliłem się ty jesteś tak głupi
  • Odpowiedz
@evilbadday: Aaaa to przepraszam. Jakbym wiedział, że jesteś prawdziwym narodowcem to w ogóle bym nie zaczynał rozmowy. Gdybyś był opłacanym trollem to odpisywanie Ci miałoby sens, bo musiałbyś mi odpisać na każdego posta. Ale skoro otwarcie przyznajesz się do bycia kretynem to już nie zabieram czasu.
  • Odpowiedz
@dyskotekowy__rabin: prawdziwy narodowiec nie jest za aborcją jest wierzący itp, ja wymieniłem poglądy z którymi częściowo się utożsamiam nie całkowicie. Chyba że powiesz mi że twoja partia w 100% odpowiada twoim poglądom. W sumie nie odpowiadaj jesteś niedorozwinięty...
  • Odpowiedz
@evilbadday: czyli raz jeszcze - wpłacam do WOŚP 50 złotych, WOŚP wpłaca te pieniądze na konto, ukrywa przychody z odsetek (pierwszy przekręt), potem kupuje sprzęt po zawyżonej wartości (drugi przekręt), opłaca rewidenta (żeby zatuszował sprawę, bo jego nikt nie sprawdza - trzeci przekręt), a do tego na lewo opłaca Owsiaka (czwarty przekręt). Toż to niemal cud, że cokolwiek kupują, nie? Urząd skarbowy cicho siedzi - rozumiem, że to jest piąty
  • Odpowiedz
@evilbadday: Ja jestem niedorozwinięty, ale to Ty uważasz, że o byciu narodowcem decyduje pogląd na aborcję czy kwestia wiary (w Czechach narodowcy też są wierzący?) xD
Masz takie dziury w wiedzy i rozumowaniu, że jest to na swój sposób urocze. Ale masz rację, dość tej "dyskusji" bo będziemy się tylko przerzucać inwektywami. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
ŚP 50 złotych, WOŚP wpłaca te pieniądze na konto, ukrywa przychody z odsetek (pierwszy przekręt), potem kupuje sprzęt po zawyżonej wartości (drugi przekręt), opłaca rewidenta (żeby zatuszował sprawę, bo jego nikt nie sprawdza - trzeci przekręt), a do tego na lewo opłaca Owsiaka (czwarty przekręt). Toż to niemal cud, że cokolwiek kupują, nie? Urząd skarbowy cicho siedzi - rozumiem, że to jest piąty przekręt, dzięki któremu WOŚP Owsiak jest na powierzchni? Bo
  • Odpowiedz