Wpis z mikrobloga

@8kasica8: Byłem w kinie, moim zdaniem tragedia. Samo zagadnienie spoko, ale film się niemiłosiernie dłużył
@miki772: Oryginał owszem, amerykańskiej wersji boję się tknąć
@tomund: Też widziałem, spoko, ale Pan Iniemamocny trochę zbyt ciapowaty był. Kiedy się dziećmi zajmował - spoko, ale jak już doszło co do czego to straszna bieda. Trochę mi to zaniżyło ocenę filmu
@HDwebcam: Oj dzięki, ale ja niestety nieserialowy :)
@nurek_z_jaworzna:
1 -
@GarGalin: What happened to Monday jest bardzo fajny, to dosyć brutalny sf z wartką akcją która rozpędza się dopiero w pewnym momencie. Początek może zrażać, później jest tylko coraz lepiej i lepiej.
Ze Split nie rezygnuj, to bardzo dobry film. Określiłbym go jako pogranicze sf i thillera psycjologicznego, w fabule bardzo zaskakujący i znajdziesz w nim wyśmienicie zagrany szwarc charakter. Ma być chyba też część druga.
Miłej zabawy :)
@GarGalin: Moon polecam w ciemno, świetny film. Nie powinieneś się zawieść. A Cloverfield Lane 10 polecam za klimat przez 3/4 filmu, zakończenie jest dla mnie mocno rozczarowujące co prawda ale klimat apokalipsy, zamknięcia w bunkrze, kosmitów i świetna gra Goodmana to duży plus.