Wpis z mikrobloga

Właśnie trwa moja studniówka.Ja siedzę i oglądam Kononowicza,potem będę marszczył Fredericka i #!$%@?ę się nitro.Nie poszedłem bo mnie nie stać,i nie miałem iść z kim.Ogólnie to mam to w dupie ale z drugiej strony to jest mi przykro że jestem taką #!$%@?ą,wszyscy mają życie, pieniądze,znajomych, pieniądze, normalną rodzinę a ja nic z wymienionych.
#stulejacontent #tfwnogf #przegryw #feels
czlowiek-stolec - Właśnie trwa moja studniówka.Ja siedzę i oglądam Kononowicza,potem ...

źródło: comment_BNK75qN2uXrjOCktfemd7o39ooJzjBe7.jpg

Pobierz
  • 20
@czlowiek-stolec: też trwa właśnie moja studiówka i też mi jest troche przykro że jestem taką #!$%@?ą, a moi znajomi z klasy i większość osób które znam to typowe "oskarki", ale raczej nie żałuje, że nie poszedłem. i takbym nie miał tam zbytnio co robić, jestem zbyt nieśmiały by tańczyć z dziewczynami(poza tym w naszym technikum jest tyle dziewczyn co kot napłakał, więc wszystkie by miały dość adoratorów i nie było by
Uuu ale zlot wielce alternatywnych wykopków, studniówka ble lepiej walić konia przed komputerem. Ja na swojej byłem, poloneza tanczylem, super się bawiłem. Jedna z najlepszych imprez na jakiej byłem.