Wpis z mikrobloga

Odkrywca struktury DNA, noblista, J. Watson został pozbawiony tytułów za "rasizm" !

Lewactwo musi w każdy sposób zaklinać rzeczywistość.
James Watson został pozbawiony tytułów w Laboratorium Cold Spring Harbor, którym kiedyś kierował.
Powodem była wypowiedz naukowca w filmie dokumentalnym, w którym on kwestionuje równe zdolności intelektualne przedstawicieli różnych ras.

#nauka #swiatnauki #lewackalogika #bekazlewactwa #lewactwo #swiat #zainteresowania #biologia #swiatnauki #gruparatowaniapoziomu #liganauki #ligamozgow #naukowcy #nobel #lewackalogika #spoleczenstwo #wolnoscslowa #mikroreklama
RFpNeFeFiFcL - Odkrywca struktury DNA, noblista, J. Watson został pozbawiony tytułów ...

źródło: comment_jCducFTdq4mfJEK4ueeOW1RgZKNJlGbx.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Ratelmidozer: > #gruparatowaniapoziomu nie zartuj sobie z tagu

A to Wy macie jakieś szczegółowe prawa do interpretacji tego tagu?
Może poproście aby G. Soros załatwił Wam licencję na ten tag i będziecie łaskawie go udostępniać tylko dla tych co piszą zgodzie z Waszymi poglądami.

Otóż bardzo mi zależy na rotowaniu poziomu samoświadomości osób którzy nie widza jak ich umysły
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL: hej, nadal czekamy na info dlaczego kłamiesz pisząc ze odebrano mu tytuły z powodu kwestionowania różnic intelektualnych. Pod druga dyskusja na ten temat prosiłeś mnie o wypunktowanie dlaczego tak uważam, a później napisałeś ze „dla mnie dowodami są...”, co chyba świadczy o tym, ze jednak jakoś tam rozumiesz co było powodem (skoro uważasz ze jest niesłuszny bo dla ciebie sa dowody - ergo przyznałeś ze powód był inny, tylko
  • Odpowiedz
@rybalmjestary:

Gdybyś zaczął rozmowę normalnie ( szacunkiem do rozmówcy) to na pewno dostałbyś odpowiedzą.
Ale ponieważ zabrakło Ci kultury i pojechałeś z obelgami to zostałeś, kulturalnie mówiąc, "zutylizowany".
Tyle dla Cibie w temacie.
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL: nie mam w zwyczaju szanować manipulantów, którzy jeszcze wycierają sobie mordę hasłami związanymi z nauka. Ale cieszy mnie ze nie próbujesz już nawet kombinować i kręcić, duży postęp.
  • Odpowiedz