Wpis z mikrobloga

Odkrywca struktury DNA, noblista, J. Watson został pozbawiony tytułów za "rasizm" !

Lewactwo musi w każdy sposób zaklinać rzeczywistość.
James Watson został pozbawiony tytułów w Laboratorium Cold Spring Harbor, którym kiedyś kierował.
Powodem była wypowiedz naukowca w filmie dokumentalnym, w którym on kwestionuje równe zdolności intelektualne przedstawicieli różnych ras.

#nauka #swiatnauki #lewackalogika #bekazlewactwa #lewactwo #swiat #zainteresowania #biologia #swiatnauki #gruparatowaniapoziomu #liganauki #ligamozgow #naukowcy #nobel #lewackalogika #spoleczenstwo #wolnoscslowa #mikroreklama
RFpNeFeFiFcL - Odkrywca struktury DNA, noblista, J. Watson został pozbawiony tytułów ...

źródło: comment_jCducFTdq4mfJEK4ueeOW1RgZKNJlGbx.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
Lewactwo musi w każdy sposób zaklinać rzeczywistość.

#nauka #swiatnauk


Przykra sprawa, że pod tym tagiem również pojawiają się ograniczone, prymitywne, czarno-białe spojrzenia na rzeczywistość. Rzadko to piszę, ale #czarnolisto
  • Odpowiedz
@alonso117:

Jego wypowiedzi są poparte rzeczywistością.
A nawet jak się myli, to nie mają prawa odbierać mu coś na co jako naukowiec ciężko sobie zapracował.
I całe to ich gówniane laboratorium, którym Watson kierował wiele lat jako dyrektor, nich mu naukowo odpowie z naukowymi dowodami.
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL: Do tej pory Twoje wpisy były w stylu dawnego Wykopu, na którym można było znaleźć ciekawe informacje. Teraz nagle rzucasz słowem "lewactwo", które od dłuższego czasu oznacza "ktokolwiek" i jest używane głównie w kontekście nawet nie politycznym, a politykierskim (powiedzmy sobie szczerze, na Wykopie używano go wobec wszelkich opcji politycznych, od lewicy po prawicę i z uwzględnieniem opcji apolitycznych). Aż tak zależy Ci na plusikach, z e sięgasz po
  • Odpowiedz
Jest kilka rodzajów IQ, kilka rodzajów testów i to wszystko dla jednego tylko regionu.


@Naxster: Myślę że zawsze kiedy ktoś wyciąga kwestię IQ, chodzi mu o ogólną zaradność życiową wyrażaną w umiejętności do kreowania dobrobytu i sukcesu egzystencjalnego.

Cywilizacyjnie? Nic sensownego poza władcami z górami złota
Geograficznie - nawet przez pas Sahary się
  • Odpowiedz
Czy twierdzisz że genetyka nie determinuje koloru skóry? Ewentualnie innych widocznych cech w budowie ciała ludzkiego?


@FlaszGordon: ja #!$%@?... nie, to że dna koduje ilość melaniny w skórze nie oznacza, że koduje też IQ. Musisz to UDOWODNIĆ.
Co śmieszne, bardzo prawdopodobnie jesteś jednym z tych, którzy nie wierzą że można się urodzić trans/homo...

Daruj sobie.
  • Odpowiedz
No nie wiem jak nazwać ten nurt kiedy neguję się rzeczywistość w imię politycznej poprawności?
W istocie masz racje, z prawdziwą lewicą to nie ma nic wspólnego.

Aż tak zależy Ci na plusikach, z e sięgasz po tego typu niby-slang?


Bardzo zależy bo wymieniam ich na bony w Żabce.
  • Odpowiedz
Jego wypowiedzi są poparte rzeczywistością.


@RFpNeFeFiFcL: nie... nie są... czego dowodzi fakt, że reszta NAUKOWCÓW uznała je za niepoparte dowodami i za to odebrała tytuł...

A nawet jak się myli, to nie mają prawa odbierać mu coś na co jako naukowiec ciężko sobie zapracował.

To fakt, ruch jest bardzo chamski z ich strony. Gość pewnie za niedługo odejdzie od nas i teraz traci jeszcze dorobek
  • Odpowiedz
źle się wysłowiłem wyżej:

[edit]
@Naxster: Ok. Przyjmuję. Już miałem pisać o mojej czarnej barwie skóry.

Fakt, że dna zakodowało kogoś jako czarnoskórego nie oznacza, że będzie miał niskie IQ

Bazujemy tu
  • Odpowiedz