Wpis z mikrobloga

Gratuluję osobom, które "dopingują" @janusz_pol. Gratuluję przede wszystkim wyboru swojego idola - faceta z PODSTAWOWYM (nawet nie średnim) wykształceniem, który od 6 lat jest na bezrobociu mimo młodego wieku (ok 25 lat) którego utrzymuje matka, który jest na tyle leniwy że je same zupki chińskie + to co mama zrobi na obiad, który tak głośno obśmiewa zainteresowania kobiet na tinderze samemu nie mając żadnych i przesiadując całe dnie przed kompem, ma dużą otyłość ale "poćwiczył 4 razy i nie schudł, więc zrezygnował", który ma tak obrzydliwy i podły charakter że obraża kobiety na tinderze mimo że nic mu nie zrobiły (jak np ostatni przykład obrażania dziewczyny z dzieckiem).
Podsumowując @janusz_pol to leniwy niewykształcony człowiek, któremu dobrze na garnuszku mamusi, nie ma zainteresowań, marnuje swoje życie na siedzenie przed kompem i prowadzenie "eksperymentów", nie ma nic do zaoferowania, do tego to buc i hipokryta i najzwyczajniej zepsuty człowiek. I wy jesteście tacy sami - patrząc po plusach przy jego postach.
Jeszcze raz gratuluję.
#tinder #przegryw #niebieskiepaski #przemyslenia
  • 102
  • Odpowiedz
@rivers666: breivik byl kim byl, a janusz_pol nie ma 25 lat nie jest bezrobotny itp.

ja nie oceniam nawet teraz czy to co robi jest dobre czy zle, ale to jest wymyslona i udawana postac, po co opisywac ja w tym wpisie jakby byla prawdziwa lol
  • Odpowiedz
#!$%@? oglądam mirko dla śmiechu i rozrywki. Mam w dupie jakie zmiany w psychice będą po tym co robi u Janusza czy u tych dziewczyn. Tinder to syf to raz. Dwa że jak ktoś jest mądry to nie przejmuje się takim gównem i tyle
  • Odpowiedz
@rodzynek_w_czekoladzie: Może i troll, ale co powiedzieć o tych lambardziarach, które pomimo wyzwisk i kretyńskich tekstów gotowe byly opuścić rodzinną Wigilię, aby się z nim mimo wszystko umówić?

Przecież ty w ogóle nie rozumiesz o co w tym chodzi...

Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, nie rozumiejąc tej fascynacji... Ufff...


@stokrotka364: Myślę, że nie do końca rozumiesz tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@rodzynek_w_czekoladzie nawet slepej kurze trafi sie w ziarno. Jakim nie bylby nieudacznikiem to trafil w temat ktory podchwycili inni uzytkownicy. Nie pochwalam bo ludzie sa glupi i madrzeja, z czasem. Sam wiecznie dochodze do wniosku ze "kiedys bylem glupi ale juz jestem madry" i z roku na rok to samo.
No i te dziewczyny.. sa naiwne zeby nie powiedziec glupie, co nie znaczy ze nie zauwaza swojego bledu. Glupich dziewczyn i
  • Odpowiedz
@rodzynek_w_czekoladzie: nie musisz być fanem @janusz_pol zauważyć, że w niektórych kwestiach ma rację. Jestem daleki od twierdzenia, że każda dziewczyna to szmata czy też, że "wszystkie p0lki" są takie lub inne.
Tyle tylko, że faceci od urodzenia są karmieni bzdetami typu "kobiety trzeba bronić", "kobiety to delikatna płeć i trzeba na nie uważać", "pamiętaj, że jeśli kobieta przez ciebie płacze to zawiodłeś jako facet", "dla kobiet najważniejsze jest uczucie"
  • Odpowiedz